Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

Galerija „Meno parkas“

Rotušės a. 27, LT-44279 Kaunas
Tel.: +370 698 74301
El.p.:
galerija@menoparkas.lt
www.menoparkas.lt


Parodų salės:
I nedirbame
II - V 11.00 - 18.30
VI - VII 11.00 - 16.00


Direktorius Arvydas Žalpys


Lietuvos dailininkų sąjungos Galerija „Meno parkas“ nuo 1997 metų vykdo meno ir kultūros mainų projektus, rengia šiuolaikinio meno parodas Lietuvoje ir užsienyje. Kasmet galerijoje įvyksta apie 20 personalinių bei grupinių dailės parodų, kuriose dalyvauja ne tik visų vaizduojamojo meno tradicinių šakų atstovai, bet ir šiuolaikines meno formas besirenkantys autoriai.
Apžvelgus jau virš 100 galerijoje įvykusių parodų, aiškėja, jog išlieka pusiausvyra tarp viduriniosios ir jaunosios kartos menininkų kūrybos, kur novatoriškos idėjos dera su tradiciniais meno raiškos būdais. Galerijoje skatinami eksperimentiniai projektai: galerijos komanda inicijuoja kuratorines parodas, be to, kasmet čia galima susipažinti su pačių jauniausių Kauno dailės instituto ar Vilniaus dailės akademijos studentų darbais. Siekdama tarpininkauti tarp menininkų ir publikos bei aktyvinti pačius meno procesus, galerija „Meno parkas“ organizuoja simpoziumus.
Galerija kiekvienų metų gale rengia tarptautinės tarptautines konkursines-kuratorines projekto "Menas šiandien" parodas. Žymiausios iš jų: „Mysterium Magnum“ (2001), „Ars longa vita brevis“ (2002), „Nepakeliama realybė“ (2004), „Atvirlaiškis“ (2005), „Ultima Ratio“ (2006), „Kaunas in Art“ (2008).
Galerija užsiima leidybine veikla. Leidžia dailės parodų katalogus, personalijų katalogus ir albumus, parodų afišas, lankstinukus, reklaminius bukletus. Galerijoje veikia meno leidinių biblioteka/ skaitykla. Prie galerijos veikia meno kūrinių pardavimo salonas.
Galerijos renginius kuruoja: direktorius Arvydas Žalpys, Airida Rekštytė, Lina Mikalauskienė, Povilas Ramanauskas.
Informacija apie galerijos renginius Lietuvoje ir svetur nuolat atnaujinama svetainėje www.menoparkas.lt