Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2017-06-26

Virtuali skulptūros simpoziumo „GURGUTIS 2016+Skulptūros gimimo istorija“ paroda

Paroda veikia birželio 20 d. – liepos 1 d. LDS "Šv. Jono gatvės galerijoje"
NeVIRTUALI paroda veikė 2017 m. gegužės 17 d. – birželio 3 d. Kviečiame pratęsti pažintį su jaunųjų skulptorių kūryba. Jaukiai įsitaisę Galerijoje prie TV ekrano „pasivaikščiosite“ po jau įvykusią parodą, „pavartysite elektroninį“ darbų katalogą su išsamia informacija apie skulptorius dalyvavusius projekte, video filmas „Skulptūros gimimo istorija“ supažindins su skulptūros sukūrimo procesu. Tad kviečiame pasidairyti po jaunimo kūrybinių idėjų erdves Šv. Jono gatvės galerijoje.

Jei tingėsite užsukti į Galeriją - parodos ir skulptūros sukūrimo istorijos video filmus bei parodos elektroninį katalogą rasite adresu www.gurgutis.com

 

Projekte pirmą kartą dalyvauja skulptoriai: Donatas Norušis, Gediminas Endriekus, Dalius Drėgva, Aurelija Šimkutė. Pakartotinai į simpoziumą pakviesti jau mums žinomi Martynas Gaubas ir Kęstutis Dovydaitis. Video menininkė Rusnė Šimulynaitė bendradarbiaujant su skulptoriumi Donatu Norušiu sukūrė video filmą apie tai kaip gimsta naujas skulptūrinis darbas, jo sukūrimo etapus. Taip pat ši autorė sukūrė elektroninį katalogą, pristatantį projekto autorius. Projekto kuratorė – Regina Šimulynienė.

 

Pagal projekto nuostatus kiekvienas autorius sukūrė specialiai šiai parodai po vieną naują darbą ir papildomai eksponuoja dar kelis darbus iš praeito laikotarpio. Parodos tikslas, pagal ekspozicinių erdvių galimybes, šiek tiek išsamiau pristatyti ne tik sukurtą simpoziume darbą, bet kiekvieną iš skulptorių. Tai – šešių autorių mini pristatymai.

 

 

 

Projektą remia LR Kultūros ministerija; Kūrybinės veiklos, autorinių ir gretutinių teisių apsaugos programa.

 

Parodines erdves remia LDS.

LDS "Šv. Jono gatvės galerija", Šv. Jono g. 11, Vilnius
2017 06 20 - 2017 07 01
 
Atgal