Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2017-06-26

Emalio paroda kodiniu pavadinimu IIIAIIIDX

Paroda atidaroma birželio 29 d., ketvirtadienį, 18.00 val. „Klaipėdos galerijoje“
IIIA – trijų autorių: Tado Deksnio, Rūtos Jurkūnaitės – Bruožienės ir Daliaus Razausko, IIID – trijų dimensijų emalio, retrospektyvinė, paroda paženklinta simboliu “X”.

Parodos tikslas – supažindinti Klaipėdos gyventojus ir miesto svečius, su trijų metų kūrybinių dirbtuvių rezultatais, kurių metu buvo laisvai kuriama naudojant emalį.


Emalį įprasta naudoti plokštumoje. Trys autoriai, turintys skirtingas darbo su metalu ir emaliu patirtis iškėlė tikslą tyrinėti emalio ribas dirbant su trimačiais objektais. Darbų medžiagiškumas - jungiamoji trijų autorių kūrybinių ieškojimų ir atradimų grandis. Tai pasireiškė pačiomis įvairiausiomis formomis, gal netikėtai net ir patiems parodos autoriams. Trijų metų – trys skirtingos temos, bet darbų medžiagiškumas ne tik apjungė bet ir nulėmė kūrinių bei parodos formatą. Darbai konceptualūs ir labiau pretenduojantys į objektinį, nei taikomąjį meną.


Emalio kūriniai visą tą laiką keliauja drauge, yra gyvenimo liudininkai ir dalyviai. Keičiantis kontekstui, keisis jų reikšmės, turinys. O gal jie įsitrauks į jūsų istorijas ir taps daiktiniais jūsų gyvenimo istorijos liudytojais.


Ši retrospektyvinė, jau ketvirtoji grupinė paroda, tarsi tiltas į naujų idėjų jūrą su smagia galimybe pažvelgti į tašką krante, nuo kurio trys autoriai pradėjo savo kelionę.

Paroda vyks iki liepos 26 d.

LDS "Klaipėdos galerija", Bažnyčių g. 6., Klaipėda
2017 06 29 - 2017 07 26
 
Atgal