Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2017-09-05

Rimanto Milkinto paroda „Daugmaž vidurdienis“

Renginys vyks rugsėjo 7 d. 18 val., naujose galerijos (AV17) erdvėse, Vilniaus galerijų savaitgalio metu
Naujai sukurtais darbais menininkas kviečia apžvelgti jo kūrybinę patirtį bei vystomas idėjas. Paroda taps simboline pradžia naujai erdvei, nauju (AV17) galerijos laiku ir laikmečiu.

AV17 galerijos naujas erdves užpildys menininko skulptūrinės instaliacijos, kurias autorius sieja su tam tikrais žodžiais, naudojamais kalbant apie laiką ir laikmetį. Šie žodžiai menininko buvo vartojami kūrybinio proceso metu bei atskleidžia šiuolaikinio laikmečio dvasią, informacijos perteklių, greitą gyvenimo ritmą, kuomet nuolatos jaučiamės skubantys, tačiau tuo pačiu ir jau vėluojantys. R. Milkintas šios parodos darbuose naudoja praeities, dabarties ir ateities kalbinius motyvus, kurie atspindi tiek jo kūrybos etapus, tiek bendražmogiškus šiuolaikinio gyvenimo diktuojamus tempus. Pristatomuose darbuose daugiausiai naudojama geležis tampa savotišku kūrybinės brandos ir stabilumo simboliu.

 

(AV17) erdves, beveik mėnesiui, užpildys menininko skulptūrinės instaliacijos kursiančios interaktyvių pasivaikščiojimų lauką. Šiuos savo kūrinius autorius sieja su tam tikrais žodžiais, kuriuos vartojo kūrybinio proceso metu. Fizinės erdvės užpildymas instaliacijomis, kuriose atsispindi laiko motyvai, kvies lankytojus permąstyti vietos ir laiko reikšmes šiuolaikiniame pasaulyje. Menininko naudojami žodžiai, visų pirma, atskleidžia šiuolaikinio laikmečio dvasią, informacijos perteklių, greitą gyvenimo ritmą, kuomet nuolatos jaučiamės skubantys, tačiau tuo pačiu ir jau vėluojantys. Pristatomuose darbuose naudojama geležis tampa savotišku kūrybinės brandos ir stabilumo simboliu.

 

Paroda veiks iki spalio 5 d.

Galerija (AV17), Totorių g. 5, Vilnius
2017 09 07 - 2017 10 05
 
Atgal