Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2017-10-03

Marijos Griniuk paroda “Nekūnas - dekonstruotos realybės vaizdai”

Parodos instaliavimo procesas bus viešas (galima stebėti nuo 9 – 15 val. (spalio 3d.)), nuo 17 val. autorė pristatys projektą.
Parodos turinys bus kuriamas tiesiogiai galerijos erdvėje bendradarbiaujant su VDA Tekstilės meno ir dizaino katedros studentais. Menininkei svarbus performatyvus veiksmas bei interakcija tarp skirtingas patirtis turinčių menininkų. Kūrybinis bendradarbiavimas tarp menininkų, konkrečiai apibrėžtame laike ir erdvėje, turėtų paskatinti kūrybinius procesus, bei naujų kūrinių ar idėjų atsiradimą.

Marija Griniuk - multimedijų menininkė dirbanti su dalyvaujamaisiais projektais (participatory projects) ir NEKŪNO pasirodymais skirtingose interaktyviose erdvėse. Daugiau informacijos apie menininkę www.griniuk.nu

 

Viešas parodos instaliavimo procesas: 2017.10. 03 nuo 9 - 15 val.
Parodos pristatymas: 2017.10.03 – 17 val.
Parodos laikas: 2017.10. 03 – 15d.
Adresas: Gaono g. 1, Vilnius
Galerijos darbo laikas: II - V 12 - 18 val., VI 12 - 17 val.


Autorė apie Marija Griniuk apie projektą “Nekūnas - dekonstruotos realybės vaizdai”

 

“Kolaboratyvus darbas atliekamas galerijos erdvėje. Performatyvaus veiksmo dizainas skirtas interakcijai tarp menininkų su skirtingomis patirtimis. Interakcijai kaip kūrybinių procesų paskatinimui, interakcijai laiko atkarpoje su kūrybinių procesų produktais. Jie bus performatyvios situacijos dalimi bei apibrėš „instaliavimo” (t.y. darbo aktyvavimo) veiksmą ir pedagoginės kuratorystės (darbo ne kaip objekto, bet kaip diskusijos pagrindo) praktiką konkrečioje erdvėje konkrečiu laiku. Kiekvienas bendradarbiaujantis meninininkas ekspozicinėje erdvėje dekonstruoja esamą savo darbo konceptą ir kolaboratyviai sukuria NEKŪNĄ - dekonstruotos realybės vaizdą.”

 

VDA Tekstilės galerija „Artifex“, Gaono g. 1, Vilnius
2017 10 03 - 2017 10 15
 
Atgal