Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2018-02-19

Inos Budrytės akvarelės darbų paroda „Dviejų juodų periodas“

Paroda atidarojma vasario 22 d. 18 val., THE ROOM galerijoje
Parodoje menininkė rodo ketverių metų akvareles. Inos Budrytės žodžiais, „kūryba yra ta žemė, ant kurios tvirčiau atsistojus galima pažvelgti į chaotišką gyvenimą iš šalies, atskirti pelus nuo grūdų, pasirinkti spalvų, vaizdų, motyvų ir bristi į fantazijos pievas, konstruoti dar nematytus vaizdus, pasakoti dar negirdėtas istorijas, kelti savas vėliavas“.

Kaip rašo dailėtyrininkė prof. dr. Raminta Jurėnaitė: „Budrytė savaip derina kasdieniškus ir fantastinius motyvus, žaidžia spalvų ir dydžių santykiais, suteikdama vaizdiniams paslaptingumo. Figūros ir daiktai plokštumoje išdėliojami tarsi rebusas <...>. Inos Budrytės piešinius iš tikrųjų galima skaityti kaip pasakojimus, bet jie saugo svetimus prisiminimus ir slepia tiek daug reikšmių, kad žiūrovams belieka gėrėtis jais ir stebėtis, kodėl nesiseka įminti, regis, tokios kasdieniškos paslapties.“ (citata iš Inos Budrytės parodos „Iš mano kambarių“ katalogo, MMC, 2010).

 

THE ROOM – nauja galerija, ekspozicijų erdvė Užupyje. Kūrybinė vieta, atvira ir pripažintiems meistrams, ir jaunosios kartos kūrėjams.

 

Paroda vyks iki 2018 m. kovo 30 d.

 

Galerijos darbo laikas: I-V 11-19, VI 11-15

 

Lankymas – nemokamas.

THE ROOM galerija, Polocko g. 17, Vilnius
2018 02 22 – 2018 03 30
 
Atgal