Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2018-02-21

Skulptorių klubas kviečia į pirmą susitikimą "Skulptorių namuose"

Renginys vyks vasario 23 d., 16 val., LDS "Šv.Jono gatvės galerijoje"
Renginio svečias - prof. dr. Petras Grecevičius – Klaipėdos universiteto Menų akademijos Architektūros, dizaino ir dailės katedros vedėjas, profesorius, architektas, parašęs daug mokslinių straipsnių, skaitęs pranešimus tarptautinėse konferencijose, vienas ir su bendraautoriais laimėjęs daugiau kaip 20 įvairaus lygio premijų architektūriniuose konkursuose (1974-2014), skaitė paskaitų ciklus apie Kinijos ir Japonijos istorinių sodų meną, sukūrė daug įvairaus pobūdžio projektų Lietuvoje.

Šiaurės Kinijos Jinzhou mieste dr. Petras Grecevičius su kolegomis sukūrė Baltų kultūros parką,kuris buvo pripažintas vienu geriausių ir laimėjo bronzos medalį.


Profesorius, keliavęs po Azijos šalis sukaupė įdomią skulptūrų viešose erdvėse medžiagą ir pasidalins su mumis savo įžvalgomis ir įspūdžiais.


Nors vyks Knygų mugė,tikimės sulaukti Skulptorių Klubo lankytojų !! Juk ne taip dažnai tenka pakalbinti tikrą savo srities profesionalą!! Kartais kraštovaizdžio architektai,kurie daug jautriau žiūri į aplinką, gali pagelbėti skulptoriams "įrišti" skulptūrą organiškai.Bendradarbiavimas gali pasiūlyti labai puikių sprendimų..


Tai vienas iš žingsnių,bandant praplėsti savo akiratį,gal tai užves ant Kelio,o gal suteiks impulsą Didžiajai Kūrybai..


Aušra Jasiukevičiūtė
LDS Vilniaus skulptorių sekcijos entuziastė


Daumantas Kučas
Skulptorius, plečiantis nusistovėjusias ribas

LDS "Šv. Jono gatvės galerija", Šv. Jono g. 11, Vilnius
2018 02 23
 
Atgal