Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2018-02-28

Lina Beržanskytė-Trembo ir Simonas Gutauskas. TAPYBA

Kovo mėnesį kviečiame apsilankyti Linos Beržanskytės-Trembo ir Simono Gutausko tapybos parodoje, vykstančioje verslo centro K29 atriume, įsikūrusiame Konstitucijos pr. 29, Vilniuje. Parodą galima išvysti darbo dienomis 9:00 – 20:00 val.

Lina BERŽANSKYTĖ – tapytoja, daugiau nei 25 metus profesionaliai kurianti autorė. „…Nereikia kažkokių sugalvotų, nenatūralių temų, viskas, kas „iš gyvenimo“ – persikelia ir apsigyvena drobėse: būsenos, emocijos, jausmai“ – taip L. Beržanskytė apibūdina paskutinius tapybos darbus, pristatomus parodoje.

 

Simonas GUTAUSKAS – menininkas, garsus vitražo ir tapybos darbais. Profesionaliai kuria jau 30 metų, o, paklaustas apie kūrybos reikšmę gyvenime, atsako: „tapyba – neatsiejama gyvenimo dalis, kaip ir modernus stiklas ar vitražas“. „Tik matydamas vaizdą, turėdamas idėją ir vedamas pasamonės srauto pradedu dirbti. Visada dirbu ciklais...“ – teigia S. Gutauskas. Jei reikėtų apibūdinti darbus, eksponuojamus parodoje, juos tapytojas įvardytų kaip „gilius, paslaptingus, nostalgiškus ir šviesius. Na dar daug simbolių, kuriuos reikia mokėti skaityti, jausti.“

 

Verslo centro k29 atriume, įsikurusiame Konstitucijos pr. 29, Vilniuje
2018 03 01 - 2018 03 31
 
Atgal