Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2018-03-09

Brunch’as su menu. Dainius Trumpis "Neužbaigtumo galimybė"

AV17 galerija kviečia į ekskursiją su autoriumi paskutinę parodos lankymo dieną, kovo 10 d., šeštadienį, nuo 12 iki 14 val.
Neužbaigtumas tampa šios parodos kūrinių atsiradimo ir egzistavimo motyvu. Autorius orientuojasi ne į kūrinių, kaip galutinių kūrybinio proceso rezultatų pateikimą, o jų, kaip nuolatinių idėjų skleidimosi bei kūrybinio potencialo išryškinimą. “Kai objektas savo atsiradimui neturi suplanuotos ar įsivaizduojamos pabaigos, jame atsiranda daug galimybių” – sako parodos autorius.

Parodoje eksponuojami darbai: asambliažai ir skulptūrinės kompozicijos savo medžiagiškumu bei semantika atspindi urbanistinius ir gamtinius elementus. Besikeičiančio miesto vaizdai, naujai atsirandantys ir nykstantys jo ženklai, menininko konstruojami ir dekonstruojami, siekiant atskleisti neišbaigtumo motyvus miesto peizaže. Besikeičiančių laikų palikti sluoksniai, vaizdų ir informacijos perkrova darbuose atsispindi sustabdant kūrinių formavimo eigą, leidžiant atsiskleisti tarpsnio „iš-į“ žavesiui. Viena iš pasikartojančių temų menininko kūryboje – gamta ir natūra parodoje priešinama urbanizacijai, tačiau išlaikomas atstumas, atliekant stebėtojo rolę. Natūrali gamtos eiga, jos cikliškumas priešpastatomas žmogaus kuriamam daiktiškam pasauliui ir jo chaosui. Įjungdamas gamtą, kaip pirmapradį motyvą, autorius kelia pamatinį klausimą apie daiktų, o kartu ir žmogaus susikurto pasaulio esmę.

 

AV17 informacija

AV17 galerija, Totorių g. 5, Vilnius
2018 03 10
 
Atgal