Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2018-03-13

Įteiktos Vyriausybės kultūros ir meno premijos

Premijos įteiktos kovo 12 d., LR Vyriausybės rūmuose.
Pavasarišką kovo 12 dienos popietę LR Vyriausybės rūmuose iškilmingai įteiktos Vyriausybės kultūros ir meno premijos trylikai (vienam kūrybiniam duetui) išskirtinių Lietuvos kultūros asmenybių. Tarp jų, Lietuvos dailininkų sąjungos narėms - teatrologei Audronei Girdzijauskaitei, tekstilininkei Linai Jonikei bei dailėtyrininkei ir poetei Laimutei Kreivytei.

Premijomis taip pat buvo apdovanoti: tapytoja Eglė Ridikaitė, grafikė Sigutė Chlebinskaitė, muzikantų duetas „Armonas-Uss Duo“ – Irena Uss-Armonienė ir Rimantas Armonas, architektas Gintaras Balčytis, poetė Violeta Palčinskaitė, kino kritikė Izolda Keidošiūtė, kompozitorė, kultūros veikėja Snieguolė Pranulienė, aktorius Arūnas Sakalauskas ir šiuolaikinio šokio atlikėjas Mantas Stabačinskas.


Nuoširdžiai sveikiname VISUS premijas pelniusius kūrėjus, o ypatingai – LIETUVOS DAILININKŲ SĄJUNGOS NARES! Asmeninės ir kūrybinės sėkmės Jums, džiaugsmo ir kūrybinio polėkio!

 

Premija skiriama Lietuvos, taip pat pasaulio lietuvių kultūros ir meno kūrėjams ir veikėjams už svarų indėlį į kultūrą ir meną ir ypatingus šios srities nuopelnus. Nuo 2008 m. Vyriausybės kultūros ir meno premija yra 340 bazinių socialinių išmokų dydžių. Kasmet skiriama ne daugiau kaip 12 premijų. Komisijos sprendimas bus pateikiamas Lietuvos Respublikos Vyriausybei patvirtinimui. Kultūros ministerijos informacija.

 

Lietuvos dailininkų sąjungos informacija

2018 03 12
 
Atgal