Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2018-04-19

Juliaus Jokūbonio kūrybos darbų parodoje „NUO...IKI...“

Parodos pristatymas vyks balandžio 25 d., trečiadienį, 17.30 val., LDS būstinės parodų salėje
Iki gegužės 11 d., LDS parodų salėje veikia dailininko Juliaus Jokūbonio tapybos paroda „NUO....IKI...“ Per du aukštus eksponuojamoje parodoje tapytojas pristato 30 tapybos kūrinių: nuo sostinės ir jos apylinkių peizažų iki natiurmortų, nuo seniau sukurtų kūrinių iki naujausių drobių.

Tapytojas Julius Jokūbonis gimė 1964 metais Vilniuje. 1982 m. baigė M. K. Čiurlionio menų gimnaziją, studijavo Vilniaus dailės akademijoje. Jam dėstė tapytojas profesorius A. Savickas, kuris paskatino jauną tapytoją savasties ieškojimams. Julius Jokūbonis tą ir daro – pasitelkdamas įgytas žinias, naudodamas virtuozišką potėpį, tapo taip, kaip pats mato jį supantį pasaulį, įpindamas įgimtą jautrumą spalvai ir tapomam objektui.

 

 

Nors gimęs ir augęs žymaus skulptoriaus Gedimino Jokūbonio šeimoje, dailininkas kuklus ir nuoširdus, jam nebūdinga didybės manija nei bendraujant su žmonėmis, nei kūryboje. Jo kūriniai menotyrininkų vadinami subtiliuoju impresionizmu, jautriai ištapyti, pilni pustonių ir įvairių atspalvių, šviesos bei spalvų žaismės. Tikrai pastebėsime, lyg Paryžiaus impresionistų darbuose, Juliaus kūriniuose sustabdytą akimirką ir atspindėtą realybę, pagrįstą savo įspūdžiu.

 

Dailininkas nuo 1995 m. Lietuvos dailininkų sąjungos narys, dalyvauja jungtinėse parodose Lietuvoje ir užsienyje, yra surengęs ne vieną personalinę parodą.

 


Renginys ir paroda nemokami. Paroda veiks iki gegužės 11 d.

 

Lietuvos dailininkų sąjungos informacija

 

LDS būstinės parodų salė, Vokiečių g. 4/2, Vilnius
2018 04 16 – 2018 05 11
 
Atgal