Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2018-04-24

Alfonso Lekavičiaus paroda „Musė su deimantu“

Paroda atidaroma balandžio 27 d., penktadienį, 17.30 val., LDS Klaipėdos galerijoje
A. Lekavičiaus kūryba remiasi postmodernizmo idėjomis. Savo piešiniuose ir foto koliažuose autorius atspindi dabartinį dinamišką, labai prieštaringą bei socialiais įvykiais komplikuota laiką. Dailininką domina laikmečio dvasiniai žmogaus lūžiai, kurie perteikiami per įvairias subkultūras, socialinių protestų ženklus ar jų metaforas. Savo kūriniuose jis mėgsta centrinę kompozicija. Sujungdamas linijinį piešinį su tamsiomis dėmėmis sukuria daugiaprasmį, bet tuo pačiu, fragmentuotą vaizdą.

Alfonsas Lekavičius - skulptorius, tapytojas, neformaliojo švietimo, dailės, vyr. mokytojas Klaipėdos Adomo Brako dailės mokykloje. Nors pagal išsilavinimą yra VDA TF taikomosios skulptūros bakalauras ir ŠU, freska-mozaika, dailės magistras, tačiau savo kūrybiniame procese pasitelkiantis įvairias meno atlikimo technikas, žanrus ir neliekantis ištikimu kuriam nors vienam. Tai šiuolaikinis universalus menininkas, drąsiai mąstantis apie šiuolaikinius socialinius procesus, juos analizuojantis, kritikuojantis. Alfonso kūryba brandžiai susiformavusi, nors ieškojimai, pasak autoriaus, nėra nutrūkstanti būsena. Tai mumyse vyksta nuolat.

 

Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyrius labai kviečia į būsimo naujo nario parodą, kurios atidarymo metu bus galima pabendrauti ir su pačiu autoriumi bei atskleisti „Musės su deimantu“ paslaptį.


Paroda vyks iki gegužės 22 d.

 

LDS Klaipėdos galerija, Bažnyčių g. 6, II a.
2018 04 27 - 2018 05 22
 
Atgal