Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2018-05-10

ATVIRAS KODAS // VOL. 1 // MANTAS DAUJOTAS

Renginys vyks gegužės 17 d., ketvirtadienį, 18.30 val., Talent Garden Kaunas
LDS Kauno skyrius pristato naują renginių ciklą – „Atviras kodas“, skirtą susipažinti su jaunaisiais kūrėjais, jų darbais bei neformaliai diskutuoti apie šiuolaikinį meną ir jo vietą mūsų gyvenime.

Pirmam atviram pokalbiui pakvietėme Mantą Daujotą – perspektyvų, kylantį menininką, užaugusį bohemiškoje aplinkoje. Pagrindinės M. Daujoto interesų sritys yra muzika ir tapyba. Tiesa, muzikantas jis savamokslis (muša būgnus šešiose grupėse), o tapytojas – profesionalas, prieš metus apsigynęs tapybos bakalauro laipsnį Vilniaus dailės akademijoje. Toliau meno mokslų Mantas kol kas netęsia, tačiau sėkmingai kuria ir dalyvauja projektuose. Iki šiol jis jau spėjo surengti dvi personalines parodas, o nuo gegužės 15 d. menininko naujausius kūrinius galėsime pamatyti parodoje „Prietemos“ galerijoje „Menų tiltas“ Vilniuje.


Maloniai kviečiame atvykti į susitikimą ir gyvai pabendrauti su menininku! Susitikimą moderuos menotyrininkė Dovilė Stirbytė.

 

Renginys yra nemokamas, bet būtina užpildyti registracijos formą: https://docs.google.com/forms/d/1kQTnAKDGBZI9uGSYw1cNbXh-AlfYMcyVLQ9dVizRTn8/viewform?edit_requested=true

 

Daugiau info: tel. nr. +370 679 32587.


Organizatorius: LDS Kauno skyrius.
Projektą iš dalies finansuoja: Kauno savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“, UAB „Butanas“, MB „NT Tau“.

 

LDS Kauno skyriaus inf.

 

Talent Garden Kaunas, Laisvės al. 59, 3 a., Kaunas
2018 05 17
 
Atgal