Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2018-06-05

LDS galerija „Meno parkas“ dalyvauja šiuolaikinio meno mugėje „ArtVilnius’18“

Šiuolaikinio meno mugė vyks birželio 7-10 d. Litexpo parodų centre, Vilniuje
Galerijos stendo Nr. 3.18 (3 salė).

Mugės, kokios bebūtų, tradicinės ar šiuolaikinės – erdvė dalintis atradimais ir idėjomis, o taip pat – erdvė betarpiškam bendravimui. O pastarojo galerijoje niekuomet netrūksta – kasdien ji veikia kaip traukos centras tiek menininkams, tiek žiūrovams, tuo ir mėginsime pasidalinti šių metų ARTVINIUS mugėje: pristatysime didžiąją dalį „Meno parko“ autorių, suraikysim laiką gabalėliais – kiekvienas taps savo valandos, savo erdvėlaikio autoriumi, pristatys savo kūrinius, elgsis kaip panorėjęs ir lauks Jūsų akių, klausimų ir dėmesio. Gyvens ten. Drąsinsim žiūrovą leistis į šį žaidimą – užsukti į improvizuotą galerijos interierą su senutėle galerojos sofa, išdrįsti paklausti, pakomentuoti, pasiduoti sukurtai provokacijai. Peržengti nejaukumo ribą tarp savęs ir kito tik žmogaus (šiuomkart – menininko) ir žengti į gyvą ryšį.

 

Galerijos „Meno parkas“ stendas sudarytas iš dviejų dalių: nuolatinės ekspozicijos su Roberto Antinio specialiai ARTVILNIUS‘18 sukurta instaliacija „Aidinimas“ (2018, ~140 x 140 x 180 cm), taip pat Agnės Jonkutės fotogramomis ir tapyba bei Jono Gasiūno jam būdingo galingo formato tapybos darbu "Sofa" (2013, 295 x 285, akrilas, piešinys degančia žvake drobė) ir jau minėtąja – nuolat besikeičiančia erdve, kur kaskart eidami pro šalį rasite vis kitą autorių ir jo kūrinius.

Taip pat tarptautinėje didelio formato skulptūrų, instaliacijų ir performansų parodoje „Takas“, dalyvauja Patricija Gilytė – instaliacija „Ringas“ (Vieta „Take“ Nr. 3.40) bei Marija Griniuk – performansas „Ženklo palikimas – elektroninis amžinojo prisilietimo karnavalas” (Lietuva/Danija). Performanso dalyviai: Jevgenija Škaliova, Rūta Velykytė, Kaspar Aus, Dainora Petrauskaitė, Julija Docenko, Šarūnas Baltrukonis, Lilija Gotautė, Giedrius Majauskas, Greta Šležaitė, Ieva Bartuškaitė.

 

Performansas „Ženklo palikimas – elektroninis amžinojo prisilietimo karnavalas” vyks:

- 3 salės foje;

- Birželio 8 d. (PENKTADIENIS) - 18:00-19:00 val.

- Birželio 10 d. (SEKMADIENIS) - 14:00-15:00 val.

 

 

Taigi, lankytojau, nepraleisk progos greito, bet turiningo pasimatymo!

 

Platesnė informacija apie mugę: www.artvilnius.com

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius
2018 06 07 - 2018 06 10
 
Atgal