Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2018-06-26

Teminė paroda "POTENCIJA 2" Šiaulių dailės galerijoje

Paroda atidaroma birželio 29 d., penktadienį, 16.00 val. Šiaulių dailės galerijoje
Parodoje dalyvauja žinomi įvairių meno sričių kūrėjai iš Kauno, Šiaulių ir kitų Lietuvos ir užsienio miestų. Šioje parodoje teminę savo keramikos kūrinių kolekciją pristatys Vokietijoje gyvenanti žinoma keramikė Jūratė Neimantienė, savo fotografijų ciklus rodys menotyrininkas Virginijus Kinčinaitis.

Parodoje dalyvauja ne tik menininkai bet ir kitų kūrybinių profesijų atstovai. Parodos kuratoriui Evaldui Mikalauskiui labai svarbu pabrėžti kiekviename iš mūsų slypinčią kūrybiškumo potenciją, išryškinti aristotelišką šios savokos universalumą.


Potencijos kategorija sutinkama fizikoje, chemijoje, karyboje, ekonomikoje ir daugelyje kitų sričių. Tai ne tik sugebėjimas veikti, vidinė galia, dvasios ar kūno pajėgumas. Aristotelio filosofijoje – tai pasyvios materijos galimybė tapti atskirais daiktais, o tuo pačiu – ir meno kūriniais. Ši paroda apie kūrybinėje valioje slypinčią potenciją.

 

Parodoje dalyvauja:
Sigita Dackevičiūtė, Aistė Juškevičiūtė, Virginijus Kinčinaitis, Evaldas Mikalauskis, Jūratė Neimantienė, Dalius Puzinas, Andrius Repšys, Rolandas Rimkūnas, Albinas Šiupinskas, Gintautas Vaičys, Roberta Vaigeltaitė, Eglė Vertelkaitė, Birutė Zokaitytė, Tadas Žebrauskas.

 

Projekto kuratorius Evaldas Mikalauskis
Parodos rengėjas – Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyrius ir Šiaulių dailės galerija.


Paroda veiks iki liepos 30 d.

Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245
2018 06 29 - 2018 07 30
 
Atgal