Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2018-08-10

Plenero "Šlavantas 2018" darbų paroda

Pleneras vyksta rugpjūčio 3 - 12 dienomis, Lazdijų rajone, Veisiejų seniūnijoje.
Šlavanto ežero kranto įsikūrusioje sodyboje vyksta tarptautinis tapytojų pleneras „Šlavantas – 2018“, į kurį atvyko dailininkas iš JAV, Arizonos - Vytas Sakalas, Rygoje gyvenanti ir kurianti tapytoja Ilzė Smildzina, plataus kūrybinio spektro menininkas iš Estijos Andrus Joonas, pietų korėjietė iš Seulo – Bosuk Lee, taip pat lietuviai menininkai: vilnietis Evaldas Jansas, Rita Rimšienė (plenero organizatorė), Antanas Obcarskas (kuratorius).

Į plenerą pakviesti žymūs užsienio menininkai ne tik todėl, jog siekiama profesionalumo, aukštos darbų kokybės, bet ir norint parodyti, atskleisti Lietuvą, kaip aukšto kūrybinio potencialo šalį, taip pat pasidžiaugti gražia gamta, pasidalyti kūrybiniais sumanymais. " Menininkui reikalinga pasidairyti po pasaulį, pasikviesti užsienio kūrėjus – gimę nauji impulsai, bendros idėjos nuveda toliau ir plačiau“, - pastebi plenero kuratorius A. Obcarskas.


Privačiomis lėšomis finansuojamo plenero „Šlavantas – 2018“ dalyvių darbai rugpjūčio 11 d. 16 val. M. K. Čiurlionio muziejaus V. K. Jonyno galerijoje bus pristatyti visuomenei. Parodos atidarymo metu Andrus Joonas surengs performansą „The Answer is Aledoia“.


Paroda veiks iki rugsėjo mėn. 8 d.

V. K. Jonyno galerija, Turistų g. 9, Druskininkai
2018 08 03 - 2018 09 08
 
Atgal