Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2018-08-24

Intuityvios estetikos pleneras "Paslėptos mados ir stiliaus reikšmės"

Pleneras vyks rugsėjo 14-15 d.
LDS partneris - Harmoningos asmenybės institutas - organizuoja dar vieną įdomų ir kūrybišką renginį. Jis skirtas dizaineriams, stilistams, dekoratyvinio meno atstovams ir entuziastams.

Šiandien Dažnai giliau nesusimąstome, kad MADOS ir STILIAUS pasirinkimai (rūbai, aksesuarai, meno kūriniai, interjero dekoras) kuria ne tik VAIZDĄ, bet ir psichologinius VAIZDINIUS, kurie fiksuoja tam tikrą žmogaus MĄSTYMĄ ir ELGESĮ, o kartu ir jo GYVENIMO SCENARIJŲ.

 

Dizaineris, rinkdamasis mados ir stiliaus sprendimus, turi iššūkį – pataikauti žmogaus STEREOTIPAMS ar padėti skleistis jo INDIVIDUALUMUI, o kartu ASMENYBĖS SAVIREALIZACIJAI.


KONKURSO IDĖJA

Kviečiame mados dizaino kūrėjus, stilistus, dekoratyvaus meno atstovus dalyvauti Intuityvios estetikos plenero “PASLĖPTOS MADOS REIKŠMĖS” konkurse, kuris atvers galimybes:

  • plačiau pažvelgti į madą, atkreipti dėmesį į kuriamų darbų vaizdinius, bei jų poveikį žmogui;
  • vystyti savo, kaip kūrėjo individualumą taikant intuityvios estetikos techniką;
  • atrasti naujas bendradarbiavimo galimybes kolekcijų kūrimui.

INTUITYVIOS ESTETIKOS kūrybos technika padės KŪRĖJAMS rasti ALTERNATYVĄ šokiravimui, vartotojiškam pataikavimui, stereotipiškumui, destruktyviai projekcijai ir kt. ir savo darbuose kurti VAIZDINIUS, kurie suteikia POZITYVŲ IMPULSĄ žmogaus gyvenime - skatina jį atsiskleisti, augti, vystytis.


LAIMĖTOJAI:

Bus pakviesti dalyvauti rugsėjo 14-15 d. vyksiančiame Intuityvios estetikos plenere “PASLĖPTOS MADOS IR STILIAUS REIKŠMĖS” (žr. išsamų aprašymą).

 

Organizatorius pasirūpina mokymo programa ir reikalingomis priemonėmis, plenero metu sukurti darbai lieka organizatoriams, aptariamos tolesnio bendradarbiavimo galimybės.


KONKURSO DARBŲ PATEIKIMAS:

Norinčius dalyvauti konkurse prašome užpildyti klausimyną ir kartu su savo kūrybinių darbų portfolio (nuorodos, nuotraukos) ir CV siųskite el. paštu info@hai.lt iki 2018 m. rugsėjo 5 d. 12 val.

 

Apie konkurso rezultatus dalyviai bus informuoti rugsėjo 10 d.

 

Telefonas pasiteiravimui +370 616 77735

 

2018 09 14 - 2018 09 15
 
Atgal