Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2018-09-27

Tarptautinė paroda „Akimirkmetis. Peizažas name – namas peizaže”

Paroda atidaroma spalio 3 d. 16 val. Užutrakio dvaro rūmuose.

Šiuolaikiniame pasaulyje, Lietuvoje, mininčioje savo Valstybės nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį, o taip pat Vilniaus dailės akademijoje, savo kasdienybėje, žmonės vis labiau pasigenda asmeninio bendravimo. Paroda „Akimirkmetis. Peizažas name – namas peizaže” bando užpildyti šią spragą.

 

Atsiradusi iš „popieriaus” – trišalės bendradarbiavimo sutarties tarp Vilniaus dailės akademijos, Trakų istorinio nacionalinio parko ir Trakų miesto savivaldybės, ji visus metus (2018 spalio 3 d.–2019 rugsėjo 29 d.) kviečia sustoti asmeniniam bendravimui prie dailininkų darbų unikalioje Užutrakio dvaro erdvėje. Paveikslai (ir ne tik), kabantys šalia langų atgręžtų į nuostabų peizažą, atvers langus į kitokį, meninį peizažą. Peizažo tema parinkta neatsitiktinai: ji čia pat, tikra, už lango, visiems patraukli ir prieinama, labiausiai deranti natūralia šviesa apšviestuose dvaro rūmuose.


Parodoje dalyvauja 21 autorius: Bronius Gražys, Gintaras Palemonas Janonis, Živilė Jasutytė, Vygantas Paukštė, Ieva Skauronė, Mindaugas Skudutis, Rūta Eidukaitytė, Dalia Kasčiūnaitė, Linas Liandzbergis, Giedrė Riškutė, Arūnė Tornau, Aistė Gabrielė Černiūtė, Kęstutis Juršėnas, Linas Blažiūnas, Rokas Dovydėnas, Algis Kensminas, fotografas Gintautas Trimakas, tapytojas iš Latvijos Andris Vitolinš, dailininkai iš Lenkijos Marek Sak bei Dorota Sak, jauna dailininkė iš Slovakijos Vladimira Weiss.

 

Paroda Užutrakio dvaro rūmuose vyks iki 2019 metų rugsėjo 29 d.

Užutrakio dvaro rūmai (Užtrakio g. 17, Trakai).
2018 10 03 - 2019 09 29
 
Atgal