Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2018-10-08

Baltijos tiltai 2018. IŠ ESMĖS

Parodos atidarymas spalio 11 d., ketvirtadienį, 18 val., Paveikslų galerijoje (Kaune)

Kviečiame į 7-osios tarptautinės akvarelės bienalės „Baltijos tiltai. 2018. Iš esmės“ pagrindinės konkursinės parodos atidarymą.

 

Ruduo į Kauną vėl sugrąžina akvarelės spalvas. Šių metų Tarptautinės akvarelės bienalės „Baltijos tiltai“ organizatorių sumanyta koncepcija IŠ ESMĖS kviečia visus naujai ir esmingai peržiūrėti savo santykį su akvarele, atrasti šiuolaikinės akvarelės spalvas, plastiką ir formas, taip pat sudaro sąlygas susipažinti su daugelio Europos šalių menininkais, pateikusiais savo kūrinius šiemetinei parodai.

Tarptautinės atrankinės-konkursinės parodos žiuri šių metų dalyvius atrinko iš daugiau kaip šimto savo kūrinius pateikusių autorių. Šiemetinės parodos erdvėse bus pristatyta 56 autorių iš 12 šalių kūryba. Susipažinsime su Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Vokietijos, o taip pat Slovėnijos, Rusijos, Izraelio ir Ukrainos menininkų kūriniais.

Parodų ekspozicijose pamatysime įvairių virtuoziškų akvarelės įvaldymo apraiškų: kūriniuose pulsuos kolorito dermės, liesis spalviniai niuansai, mirguliuos pustoniai ir potėpių šuorai.

 

Paroda veiks: 2018 10 11– 2018 11 18

 

Organizatoriai: viešoji įstaiga MENO FORMA ir LDS Kauno skyrius

Projekto vadovas: Eugenijus Nalevaika

 

Papildomą informaciją teikia: Eugenijus Nalevaika, tel. 8 698 01667

Daugiau informacijos apie renginius: https://www.facebook.com/baltijostiltai.balticbridges/

 

Maloniai kviečiame atvykti.

Paveikslų galerija, K. Donelaičio g. 16, Kaunas
 
Atgal