Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2018-10-29

Grafikos paroda „KRYŽKELĖS / CROSSROADS“

2018 m. spalio 27 d., šeštadienį, 11 val. Grafikos paroda „KRYŽKELĖS / CROSSROADS 2“ atidaroma Italijoje, Formello miesto muziejuje Museo dell‘Agro Veientano, Palazzo Chigi.

Grafikos paroda „KRYŽKELĖS / CROSSROADS“ atidaroma Italijoje jau trečioje vietoje. Kartu bus ekponuojami Lietuvos ir Italijos menininkų darbai, parodą papildys greta prof. Leono Lagausko kūrinių išsamiai pristatoma įžymaus prancūzų menininko grafiko Jean-Pierre Velly, gyvenusio ir kūrusio Romoje ir Formello mieste, kūryba. Vyks viso projekto pristatymas.

 

Projektas „KRYŽKELĖS LT-100“ Italijoje sulaukė didelio pasisekimo ir susidomėjimo. Paroda kviečiama eksponuoti dar keletoje galerijų Romoje ir Florencijoje. Parodoje galima atsekti dviejų šalių skirtingų grafikos mokyklų tradicijas bei jų transformavimą bei papildymą šiuolaikinėmis grafikos priemonėmis. Projektas ,,KRYŽKELĖS. LT-100" suteikia galimybę Italijos parodų lankytojams iš arčiau susipažinti su Lietuvos menu ir kultūra, ieškoti paralelių kūrybos procesuose ir stiprinti kultūros ryšius tarp Lietuvos ir Italijos.

 

Projekto organizatoriai:

Galerija „Arka“; Meno asociacija „Alea Contemporary Art“, Roma;

Projekto kuratoriai: Dovilė Tomkutė, Frank Martinangeli, Gabriella Quercia

Projekto rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos kultūros ministerija,

LR Ambasada Italijoje, „Casale del Giglio“, Palazzo Orzi, Grotte di Castro Kultūros klubas,

Formello miesto muziejus, Museo dell‘Agro Veientano, Palazzo Chigi

Italijoje, Formello miesto muziejuje Museo dell‘Agro Veientano, Palazzo Chigi
Nuo spalio 27 d.
 
Atgal