Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2019-02-28

Algimantas Stanislovas Kliauga išrinktas Rokiškio krašto garbės piliečiu

Džiugiai sveikiname LDS narį Algimantą Stanislovą Kliaugą, išrinktą Rokiškio krašto garbės piliečiu!

Š. m. vasario 16 d., iškilmingos ceremonijos metu, dailininkui buvo įteiktos 24-ojo Rokiškio krašto garbės piliečio regalijos.

 

Nuo 1980 m. A. S. Kliauga yra Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Tai aktyvus ir iniciatyvus dailininkas, didelę dalį laiko skiriantis visuomeniniam darbui, daug prisidedantis puoselėjant Lietuvos dailininkų sąjungos veiklą, organizuojant LDS Individualistų grupės projektus. A. S. Kliauga savo darbus eksponavo 12 personalinių ir apie 170 bendrų parodų Lietuvoje ir pasaulyje.


Dailininko darbų yra įsigiję Lietuvos dailės, Rokiškio krašto, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejai, Vokietijos Tiuringijos bei F. Stokerto, Vengrijos Hajdubiosiormeny muziejai, Druskininkų mažoji bei J. Račkaus galerijos, Lietuvos Respublikos prezidento vasaros rezidencija, Lietuvos, Rusijos, Bulgarijos, Vokietijos, Vengrijos, Izraelio bankai, viešbučiai, savivaldybės ir valstybinės įstaigos.


A. S. Kliauga aktyviai bendradarbiauja su Rokiškio krašto muziejumi, kartu su muziejumi dailininkas organizavo Justino Vienožinskio tapytojų plenerą, skirtą Rokiškio miesto 500-mečio jubiliejui, kūrė Skemų pensionato dailės plenere, taip pat aktyviai dalyvauja Vilniaus rokiškėnų klubo „Pragiedruliai“ veikloje, savo profesinėmis žiniomis visada noriai dalijasi su Rokiškio dailininkų klubu „Roda“, nuolat dalyvauja muziejininkų vykdomuose projektuose.
 

Lietuvos dailininkų sąjungos informacija

 
Atgal