Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2019-03-20

Asambliažo ir koliažo parodos „Visa tai kartu 2: Surinkimo menas“ konkursas JAV

Paraiškų laukiama iki 2019 m. balandžio 8 d.

Kaip žinote, asambliažuose ir koliažuose naudojami įvairūs elementai, tam kad sukurti kažką naujo ir originalaus. Šioje projekto parodoje bus eksponuojami asambliažo ir koliažo darbai vieni šalia kitų, derinant abi technikas į surinktą 2D ir 3D kūrinių kolekciją.


Paraiškų laukiama iki 2019 m. balandžio 8 d.


Paroda veiks nuo 2019 m. gegužės 31 d. iki liepos 19 d.


Galimi konkurso prizininkų apdovanojimai: galimybė surengti personalinę parodą arba piniginiai prizai 500 $; 200 $.


Kviečiami dailininkai nuo 18 metų amžiaus, tiek mėgėjai, tiek ir profesionalai, dirbantys pagal įvairius stilius ir mokyklas. Tinkami tiek alternatyvūs, tiek ir tradiciniai kūriniai. Klausimus dėl kūrinių tinkamumo galite siųsti el. paštu exhibitions@foundryartcentre.org.


Visų formų 2D ir 3D kūriniai bus apsvarstomi atrankos komisijoje. 2D kūriniai turi būti tinkamai įrėminti ir paruošti su visa technine įranga pakabinimui. Minimalaus dydžio reikalavimų nėra, kūrinys turi tilpti pro 213 x 180 cm tarpdurį. Kūrinio aukštis negali viršyti 335 cm. Dėl instaliacijų ir skaitmeninių kūrinių būtina kreiptis į Parodos vadybininką. Dalyvis parodai gali teikti iki 3 kūrinių.

 

Pateikti paraišką galima per projekto internetinę svetainę: https://foundryartcentre.formstack.com/forms/putting_it_together_2.


Negrąžinamas dalyvio mokestis – 35 $ - 31,04 Eur.

Liejyklos menų centras (The Foundry Art Centre) yra dinamiškas, interaktyvus centras, skirtas šiuolaikinio vizualių ir scenos menų kūrimui ir pristatymui.


Menų centro adresas – 520 North Maina Center, Saint Charles, Missouri 63301, Jungtinės Amerikos Valstijos.


Jei nuspręsite kūrinį parduoti, nuo parodoje eksponuojamų kūrinių pardavimų menų centrui priklausys 35 % komisinis mokestis. Kūrinio kaina nekeičiama.


Parodų metu kūriniams suteikiamas 50% draudimas. Dalyviai patys atsakingi už kūrinių transportavimą.


Atrankos komisijos patvirtinti kūriniai turi būti atsiųsti daugkartinėse dėžėse. Prie kiekvieno kūrinio svarbu pridėti 7,62 x 12,7 cm kortelę su užrašytu dalyvio vardu, adresu, telefono nr., kūrinio pavadinimu, technika, matmenimis ir kaina. Kortelė pritvirtinama ant 2D kūrinio nugaros arba 3D kūrinio pagrindo. Priimti dalyviai siųsdami kūrinius turi apmokėti išlaidas kūrinių atgaliniam išsiuntimui. Priešingu atveju kūriniai nebus grąžinami.

Kontaktai pasiteriavimui - exhibitions@foundryartcentre.org.
Daugiau informacijos internetiniame puslapyje - http://www.foundryartcentre.org/putting-it-together-2.
 

 
Atgal