Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2019-05-24

Sveikiname naujus Lietuvos dailininkų sąjungos narius!

2019 m. gegužės 24 dieną vyko Lietuvos dailininkų sąjungos (LDS) Tarybos posėdis, kurio metu slaptu balsavimu buvo vertinama kandidatuojančių į narius kūryba ir kūrybinė biografija.

Nuoširdžiai sveikiname įstojusiuosius!


LDS administracijos darbuotojai parengs ir pateiks dokumentus Į LR kultūros ministeriją Meno kūrėjo statusui gauti. Taip pat LDS paruoš LDS nario bilietus kiekvienam įstojusiam.


Naujų narių paroda, kuri vyks LDS būstinės parodų salėje (Vokiečių g. 4, Vilnius), atidaroma liepos 10 dieną, trečiadienį, 18 val. Parodos atidarymo metu vyks LDS nario pažymėjimų ir Meno kūrėjo statusą liudijančio dokumento įteikimo ceremonija.


Pateikiame naujų LDS narių sąrašą abėcėlės tvarka:


1. Andriuškevičius Aleksas (Kauno skyrius)
2. Bielinytė Aelita (Vilniaus keramikų sekcija)
3. Blažienė Ana Marija (Individualistai)
4. Dambrauskaitė Viktorija (Klaipėdos skyrius / grafika)
5. Daujotas Mantas (Vilniaus tapytojų sekcija)
6. Dubauskienė Sigita (Vilniaus scenografų sekcija)
7. Juršėnaitė Ieva (Vilniaus tapytojų sekcija)
8. Kamarauskaitė Justina (Vilniaus monumentalistų sekcija)
9. Kardišiūtė Greta (Kauno skyrius)
10. Kavaliauskas Nerijus (Vilniaus skulptorių sekcija)
11. Kavaliauskienė Rūta Glinskytė (Vilniaus skulptorių sekcija)
12. Kišonaitė Agnė (Vilniaus monumentalistų sekcija)
13. Leipuvienė Rima (Vilniaus keramikų sekcija)
14. Liekytė Greta Alice (Vilniaus grafikos skyrius)
15. Matulevičiūtė Rūta (Vilniaus tapytojų sekcija)
16. Mažeikaitė-Teiberė Saulė (Vilniaus dailėtyros sekcija)
17. Mikuckytė-Mateikienė Austėja (Vilniaus dailėtyros sekcija)
18. Mikuličiūtė Irena (Vilniaus tapytojų sekcija)
19. Milašius Saulius (Vilniaus skulptorių sekcija)
20. Minkutė Živilė (Vilniaus grafikos skyrius)
21. Norkutė Eglė (Vilniaus tapytojų sekcija)
22. Paukštelis Viktoras (Vilniaus tapytojų sekcija)
23. Povilaitienė Jurga (Vilniaus grafikos skyrius)
24. Prapuolenis Bangutis (Kauno skyrius)
25. Pupelis Rimvydas (Panevėžio skyrius)
26. Ruškienė Danguolė (Klaipėdos skyrius / dailėtyra)
27. Sadauskienė Milda (Vilniaus tapytojų sekcija)
28. Slavinskaitė-Zujienė Vilma (Vilniaus monumentalistų sekcija)
29. Spūdytė Živilė (Šiaulių skyrius / grafika)
30. Stanevičiūtė Kamilė (Kauno skyrius)
31. Šimelionytė Rūta (Vilniaus tapytojų sekcija)
32. Šiupinskas Albinas (Kauno skyrius)
33. Šliaupa Paulius (Vilniaus tapytojų sekcija)
34. Šlipavičius Rimantas (Vilniaus monumentalistų sekcija)
35. Tamašauskas Artūras (Klaipėdos skyrius / skulptūra)
36. Tankevičienė Daiva (Kauno skyrius)
37. Trakimavičius Virgilijus (Kauno skyrius)
38. Tūras Leonardas (Vilniaus grafikos skyrius)
39. Vaitekūnas Jonas (Vilniaus tapytojų sekcija)
40. Vaivada Karolis (Kauno skyrius)
41. Židonytė Violeta (Kauno skyrius)

 

 
Atgal