Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2019-05-28

Vilija Kisieliūtė. Paroda „Nuo garso iki tylos“

Paroda atidaroma birželio 4 d., antradienį, 18 val. Švento Jono Gatvės Galerijoje (Šv. Jono g. 11, Vilnius).

„Kūryboje stengiuosi neiti į kompromisus su sąžine bei asmenine meno samprata – meno, kaip aukštesniojo gėrio, nepavaldaus nei laikui, nei ideologijai.


Mano kūrybos nepriskirsi kuriai nors krypčiai. Vengiu vienodumo ir pasikartojimo, todėl eksperimentuoju „atsitraukdama“, tai suteikia galimybę pažvelgti į kūrybinį procesą lyg iš šalies. Taip atsiranda kontrastas: šalia lyriškų, moteriškų, nutapytų impresionistine maniera peizažų, natiurmortų – jėga trykštanti abstrakti tapyba.


Parodos tema „Nuo garso iki tylos“ byloja apie esmę – tai kelias nuo gimimo iki anapusybės. Šioje gyvenimo išklotinėje mus lydi garsai: nuo pirmo garso gimstant begalinis garsų pasaulis – pašnekesiai, muzika, kurią įrašyčiau tapybos kalba – spalvų linijų, dėmių, faktūrų pagalba.


Analizuoju remdamasi ilgalaikėmis kūrybinėmis paieškomis bei asmeniniais potyriais – atskleisti garsų pasaulio įtaką tapybai. Kūryboje atsispindi grynosios estetikos ir harmonijos paieškos per spalvą ir kompoziciją: figūrų komunikavimas lyg tęstinis pašnekesys – ciklą užbaigs išėjimas į tylą.“


Vilija Kisieliūtė

 

Paroda veiks iki birželio 18 d.

Švento Jono Gatvės Galerijoje (Šv. Jono g. 11, Vilnius).
2019 06 04 - 06 18
 
Atgal