Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2019-06-25

Vienos dienos festivalis ir mėnesio trukmės paroda EmEm Art Fest

Paroda atidaroma liepos 6 d., šeštadienį, Trakų Vokės dvare (Žalioji a. 2A, Vilnius).

EmEm Art Fest – vienos dienos festivalis ir mėnesio trukmės paroda, tai vizualaus, tarpdisciplininio, performanso, garso meno ir muzikos sintezė, paremta pakylėtos atminties idėja.

 

EMEM Fest idėja paremta neįmanomo objektyvumo dvaro istorija, subjektyviais prisiminimais ir siurrealia akimirka, kuri yra sukuriama šiuolaikinio meno kūrinius įterpus į istorinių patalpų kontekstą, turtingą atsiminimais ir praeities įvykiais.

 

EMEM – Elevated Memory Elevated Manor (pakylėtos levituojančios atminties dvaras) yra paroda, įkvėpta Trakų Vokės dvaro istorijos. Meno kūriniai, pritaikyti interjere, atspindi XIX a. dvaro gyvenimą. Dvaro gyvenimo refleksijos yra labai plati sąvoka, prie to platumo ir pasiliekame. Kūriniai pristatomi pagal interjero funkciją, įpiešti esančiame istoriniame kontekste kuria siurrealų dvarą, kaip išplėtimas ribotai dvaro atminčiai ir nebeatkuriamai jo istorijai. Tikrų ir fikcinių istorinių faktų sankirta sukuriama žaisminga emocija, EMEM – skaitant iš galo – meme emocija persmelkia dvarą. Parodoje eksponuojami vizualaus, tarpdisciplininio ir performatyvaus meno kūriniai, vyksta muzikiniai pasirodymai.

 

Festivalyje dalyvauja jaunosios kartos Lietuvos ir užsienio šalių menininkai ir muzikantai. Tai bus puiki proga kūrėjams pažinti vieniems kitus, atrasti naują publiką, ar naujas bendradarbiavimo galimybes ateityje.

 

Renginio programa: http://emem.ideas-block.com/program?fbclid=IwAR26IkukumCfyF7WCwjpWolzcpZ4X98k9QavOg6iE2qojGUmlUUV9dLAQbY
Renginys Facebooke: https://www.facebook.com/events/389536404994213/

 

Renginį kuruoja VšĮ „Idėjų blokas LT“ – „Ideas Block“ kūrybinė erdvė / galerija / kavinė ir jaunosios kartos menininkė Rūta Matulevičiūtė.

 

Trakų Vokės dvaras (Žalioji a. 2A, Vilnius).
2019 07 06 - 08 06
 
Atgal