Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2019-06-28

LDS atstovės dalyvavo komunikacijos mokymuose

Birželio 27 dieną Lietuvos Kompozitorių sąjungoje vyko Justo Rožėno viešinimo ir komunikacijos mokymai, skirti kūrybinių sąjungų ir kitų kultūrinių darinių atstovams.

Mokymuose dalyvavo Lietuvos dailininkų sąjungos pirmininkė Edita Utarienė ir LDS viešųjų ryšių specialistė A. Mikuckytė-Mateikienė.


Mokymų metu buvo pasidalinta istorijomis, kurios iliustruoja kultūros komunikacijoje gajas prielaidas. Buvo analizuojami bei kvestionuojami įvairūs kultūros komunikacijos pavyzdžiai bei praktikos. Keliais praktiniais užsiėmimais įtvirtintos pagrindinės įžvalgos ir pastebėjimai.


Visa tai padeda kritiškai įvertinti savo ir kolegų vykdomas komunikacijos strategijas, taktikas ir praktikas bei profesionaliau, lengviau ir pigiau perduoti žinutę tikslinei auditorijai.


Mokymų temos:


• Komunikacijos kontekstas;
• Dažniausios kultūros komunikacijos klaidos.
• Komunikacijos užduoties formulavimas;
• Komunikacijos žinutės formulavimas;
• Organizacijos pozicionavimas;
• Efektyvių komunikacijos kanalų pasirinkimas.


Justas Rožėnas – žurnalistas, Vilniaus dailės akademijos Kultūros vadybos ir kultūros politikos bakalauro studijų dėstytojas (kursas „Lyderystė“), buvęs „Scanorama“ koordinatorius bei programos sudarytojas (2003–2013), šiuo metu dirba reklamos agentūroje.

 

Mokymus organizavo: Lietuvos kultūros taryba, LKT Kultūros ir meno skyriaus vyr. specialistė Aleksandra Chackevičiūtė

Lietuvos dailininkų sąjungos informacija

 

 
Atgal