Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2019-09-02

Grupinė paroda šiukšlynAssąvaRTynas

Paroda atidaroma rugsėjo 3 dieną, 18 val. Šv. Jono gatvės galerijoje (Šv. Jono g. 11, Vilnius).

Nuotraukoje: Gintaras Mikolaitis (be pavadinimo)

 

Atidarymas prasidės performansu „Saulėgrąžos“ (trukmė nuo 15 min.).

 

Kuratorius: Vidas Simanavičius.

 

Parodoje dalyvauja: Aušra Jasiukevčiūtė, Gintaras Mikolaitis, Liutauras Griežė, Margiris Buržinskas, Mantas Kazakevičius, Mindaugas Jakučionis, Mindaugas Junčys, Pavel Pavel, Vidas Simanavičius ir kiti. 

 

paroda SKIRTA demaskuoti/dekonstruoti po postmodernybės vėliava besislapstantį/tarpstantį/klestintį MENKAVERTĮ meną.

 

manifestas

 

i. Pasitelk savo galingą ESTETINĮ jautrumą, pasirink savo kūriniui postmodernaus meno rūšį, kuri labiausiai erzina ir sukelia agresijos lygį.

 

ii. Rask dirbtuvėje nereikalingų atliekų, turinčių potencialą tapti BJAURUMĄ spinduliuojančiu meno kūriniu. Skulptoriau, nesivaržyk – ir video jau seniai yra skulptūra!

 

iii. Išliek šlapimo ar kitu pavidalu visą susikaupusią neapykantą panieką NÚOGALŲ menui. Pajutęs sklindantį kanalizacijos tvaiką sustok.

 

iv. Šiam „meno“ gaminimui neskirk daug laiko ir pastangų, kaip ir sėdėdamas ant klozeto MĖGAUKIS procesu, nes rezultate vistiek gausis ššššš.....

 

v. Jei įmanoma, pasverk, ką padarei. Esant vizualumo paveikumo trūkumui, RAŠYK nesvarbu ką, svarbu tik viena – kad kūrinio svoris augtų!

 

vi. Jei matai tame prasmę, surenk parodą meno krautuvėj (išdidžiai vadinamoj galerija) tam tikros rūšies išpampusioms muselėms pamaitinti.

 

vii. Pamiršk žodį kuratorius, kritikas! Tai tik galimybių RIBOTUVAI, besimeldžiantys tam tikros rūšies fetišams. Savo intelektu labiausiai primenantys už krūmų stovintį pareigūną.

 

viii. Pasibaigus rodymo terminui išmesk, ištrink! Sukišk viską į juodus šiukšlių maišus bei pasirūpink transportu ar garbia vieta konteineryje, kad pasmerktieji MENO kūriniai galiausiai būtų saugiai nugabenti į sąvartyną!

 

ix. Šią PATYČIĄ prieš patyčią dokumentuok!

 

x. P.S. Gerai maitinkis, daryk mankštą gerk VITAMINUS, nes nuo tokio kvepiančio meno apima depresija ir noras nusižudyti.

 

Paroda veiks iki rugsėjo 21 dienos. 

Šv. Jono gatvės galerija (Šv. Jono g. 11, Vilnius).
2019 09 03 - 09 21
 
Atgal