Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2019-10-09

Pop-up dizainerės Nikės Kotrynos paroda „Pavasario balsai“

Paroda pristatoma spalio 9 d., trečiadienį, 19 val. Šv. Jono gatvės Medalių Galerijoje (Šv. Jono g. 11, Vilnius).

Šių metų Spalio 9 d., Šv. Jono gatvės galerijoje pristatoma drabužių dizainerės Nikės Kotrynos paroda „Pavasario balsai“. Bus rodomi drabužiai kartu su juos įkvėpusiais meno kūriniais, supažindinama ne tik su gaminiu, bet ir jo priešistore.

 

Dizainerė kviečia žiūrovą ne tik išvysti drabužį kaip formatą, leidžantį iš arčiau susipažinti su Lietuvos ir pasaulio menu, kultūra, tačiau iš arčiau pažvelgti į jos kūrybinį procesą bei pasijusti tarsi menininko studijoje.

 

Kolekcija kurta nagrinėjant trijų skirtingų kūrėjų meną: Maironio, amerikiečių fotografo Roberto Mapplethorpe'o ir grafikės Elvyros Kairiūkštytės. Ant Šv. Jono galerijos sienų eksponuojami drabužius įkvėpusios menininkės E. Kairiūkštytės originalai, atvežti iš Alantos dvare tebeveikiančios parodos „Gaivališka meno mistikė“. Gausiai margintose Nikės Kotrynos suknelėse atpažįstamos Elvyros grafikos darbų detalės, panaudotos kolekcijos audiniuose.

 

Parodos metu veikianti pop-up parduotuvė, kvies žiūrovą ne tik apžiūrėti menininkų kūrinius, bet taip pat pasimatuoti bei įsigyti Nikės Kotrynos kurtus drabužius bei aksesuarus.


Paroda veiks iki spalio 11 dienos. 

Šv. Jono gatvės Medalių Galerija (Šv. Jono g. 11, Vilnius).
2019 10 09 - 10 11
 
Atgal