Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2019-10-28

10-asis Tarptautinis Lessedra tapybos ir mišrių medijų konkursas

Kiekvienas menininkas turi atsiųsti ne daugiau kaip 3 originalius darbus iki lapkričio 10 d.

Konkurse iki lapkričio 10 d. laukiami kūriniai: tapyba, piešiniai, koliažai, akvarelė, fotografijos, skaitmeninė ir mišri medija.


TIKSLAI IR UŽDAVINIAI


Tarptautiniame kasmetiniame konkurse siekiame parodyti kuo platesnę profesionalaus šiuolaikinio meno įvairovę. Pagrindinis tikslas – surinkus ir išeksponavus šiuolaikinio meno kūrinius iš viso pasaulio, skatinti aktyvų menininkų, meno mylėtojų ir kolekcininkų bendradarbiavimą bei remti tapybos, piešimo, koliažo, akvarelės ir fotografijos tyrimus.


LESSEDRA galerija ir šiuolaikinio meno projektai (LESSEDRA Gallery & Contemporary Art Projects) įkurta 1991 m. Veiklos sritys: šiuolaikinis bulgarų ir tarptautinis menas, projektai, seminarai ir parodos.


DALYVAVIMO SĄLYGOS:


1. Kiekvienas menininkas turi atsiųsti ne daugiau kaip 3 originalius darbus iki lapkričio 10 d., sukurtus 2018/2019 m. Darbuose gali būti bet kokio tipo tapyba, piešimas, koliažas, akvarelė, fotografija, skaitmeninė, mišri medija, pasirašyta menininko. Darbai gali būti sukurti ant popieriaus, drobės, kartono ir t.t.


2. LABAI SVARBU: jokių rėmų ar tvirtinimo elementų. Maksimalūs kūrinio matmenys yra 15 x 15 cm = 5,9 x 5,9 colio. Atminkite, kad tai yra didžiausias galimas siųsti kūrinių dydis. Kūriniai gali būti nurodyto dydžio arba mažesni (priimami bet kokio dydžio mažesni darbai).


3. Prie kūrinio turi būti pridėta paraiškos forma, nurodant menininko vardą, pavardę ir tautybę, taip pat pavadinimą, kainą, metus ir darbe naudojamą techniką.


4. Kūriniai turėtų būti siunčiami LESSEDRA galerijai ir šiuolaikinio meno projektams (LESSEDRA Gallery & Contemporary Art Projects) ant paketo užrašius „Tik parodai“ (“For Exhibition only”) registruotu oro paštu paprastu paketu, be rėmelio, be tvirtinimo, ant kurio užrašyta “No commercial value”. Atkreipkite dėmesį: siuntos su deklaruotomis sumomis patenka tiesiai į muitinę, todėl siuntėjas padengia jas iš muitinės.


5. Dalyvio mokestis yra 50 EUR visoms Europos šalims ir 70 USD – kitoms. Mokestis skirtas padengti: katalogo rengimą, kvietimus, plakatus, reklaminę medžiagą, darbų grąžinimą ir paštą. Mokestis turi būti sumokėtas, nurodant “Painting Exhibition”.

 

Plačiau: http://www.ldsajunga.lt/Konkursai1 (10-asis tarptautinis Lessedra tapybos ir mišrių medijų konkursas).

 
Atgal