Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2019-10-31

LDS Kalėdinė meno mugė

Mugė vyks lapkričio 30 (šeštadienį) – gruodžio 1, 3, 4 dienomis (sekmadienį, antradienį, trečiadienį) (nuo 12 iki 19 val.).

Kviečiame norinčius LDS narius dalyvauti Kalėdinėje įvairių sričių dailės kūrinių mugėje, kuri vyks LDS Šv. Jono gatvės galerijoje, Šv. Jono g. 11, Vilniuje.

 

LDS paviešins renginį, dirbs LDS darbuotojai, suteiksime turimą inventorių.

 

Mugė vyks lapkričio 30 (šeštadienį) – gruodžio 1, 3, 4 dienomis (sekmadienį, antradienį, trečiadienį) (nuo 12 iki 19 val.). Vietų skaičius ribotas.

 

  • Kviečiame dailininkus mugėje bendrauti su pirkėjais ir tiesiogiai pardavinėti savo kūrinius. Taip pat prašome pasirūpinti dėl savo kūrinių pardavimo teisėtumo (išsiimant verslo liudijimą ar verčiantis individualia veikla pagal pažymą).
  • Vienam dalyviui bus skirtas vienas stalas (200 x 70). Kūrinių kiekį dailininkai renkasi savo nuožiūra, bet jie turėtų sutilpti ant vieno stalo ir sienos už stalo. Norint kūrinius pakabinti ant sienos, prašysime tai padaryti Jūsų pačių (suteiksime kopėčias). Galima dalyvauti su kūriniais (pvz. neįrėminti piešiniai, grafika, pastelė ar kitokie), kuriuos galima pardavinėti pasidėjus segtuvą (papkę) su kūriniais ant stalo.

 

  • Dalyvavimas visiškai nemokamas.
  • Norėdami dalyvauti siųskite savo vardą, pavardę el. paštu info@ldsajunga.lt. Registracija vyksta iki lapkričio 22 d. imtinai.
  • Mugės iniciatoriai: LDS pirmininkė E. Utarienė ir būstinės kolektyvas, koordinatorės – LDS pirmininkės asistentė Diana Romanovska, LDS viešųjų ryšių specialistė Austėja Mikuckytė-Mateikienė ir LDS kultūros vadybininkė Ieva Baublytė.
  • Kontaktai pasiteiravimui: tel. nr. +370 5 262 2557; +370 67489700; +370 67501093 arba el. p. info@ldsajunga.lt.
     

 

 
Atgal