Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2019-12-04

„Pasakojimų” parodų cikle – Rūtos Eidukaitytės ir Raimondo Savicko kūryba

Rūtos Eidukaitytės ir Raimondo Savicko poezijos, dainų ir tapybos vakaras „Atspindžiai“ vyks gruodžio 6 d., penktadienį, 19 val., Savicko paveikslų galerijoje (J.Tumo –Vaižganto g. 5 ).

Savicko paveikslų galerijos parodų ciklą „Pasakojimai” tęsia Rūtos Eidukaitytės ir Raimondo Savicko kūrybos vakaras „Atspindžiai“. Pasiklausyti naujausių dailininkų eilių ir dainų, išvysti dar nepristatytus tapybos darbus Savicko paveikslų galerijos lankytojai kviečiami gruodžio 6-ąją.

 

Šių metų renginio „Atspindžiai“ naujovė – tai, kad dailininkai drauge eksponuoja savo paveikslus (tai pirmoji tokia paroda) ir kadangi jų kūryboje svarbią vietą užima poezijos, muzikos ir tapybos sintezė pagrindinis kūrybos vakaro ir parodos atidarymo akcentas – skaitomi posmai ir atliekamos dainos, sukurtos Rūtos Eidukaitytės pagal jos ir Raimondo Savicko eiles. „Atspindžiuose“ persipynusios skirtingos meninės išraiškos priemonės suteiks žiūrovui–klausytojui galimybę plačiau susipažinti su kūrybingomis asmenybėmis.


Rūtos Eidukaitytės ir Raimondo Savicko poezijos, dainų ir tapybos vakaras „Atspindžiai“ vyks gruodžio 6 d., 19 val., Savicko paveikslų galerijoje (J.Tumo-Vaižganto g. 5 ).

 

Parodų ciklo „Pasakojimai“ globėjas – europarlamentaras Petras Auštrevičius.


Rūtos Eidukaitytės ir Raimondo Savicko paroda „Atspindžiai“ veiks iki 2020 m. sausio 5 d.

Savicko paveikslų galerija (J.Tumo –Vaižganto g. 5 ).
2019 12 06 - 2020 01 05
 
Atgal