Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2019-12-06

Rosandos Sorakaitės paroda „Atstumas iki širdies“

Paroda atidaroma gruodžio 12 d., ketvirtadienį, 18 val., galerijos „Meno parkas“ (Rotušės a. 27, Kaunas) pirmojo aukšto ekspozicinėje erdvėje.

Personalinėje parodoje menininkė pristatys naujausių tapybos kūrinių seriją.

 

Rosanda Sorakaitė:

 

„Žodžius „atstumas“ ir „širdis“ pasirinkau kaip nuorodą į mano santykį su tapyba. Motyvai, kuriuos paveiksluose siekiu paversti slenkančių dienų ženklais, akimirkų atspindžiais, laikui bėgant gali vis pasikartoti, užsimiršti ar vėl pasirodyti šiek tiek pasikeitę. Lygiai taip pat išgyvenu ir praeitį ar prisiminimus – įvykių, ryšių, jausmų – kaip niekad neišnykstantį saitą, kuris kartais tąsus ir toks tolimas, o kitukart jaučiamas visai šalia.


Vis tik tai tik užuomina žiūrovui.“

 

***
 

Rosanda Sorakaitė (g. 1988) yra jaunosios kartos tapytoja, aktyviai dalyvaujanti Lietuvos kultūriniame gyvenime. Šiemet galerijoje „River”, Los Andžele, bendradarbiaujant su galerija „Meno parkas”, atidaryta Rosandos paroda, kurioje pristatyti kūriniai, sukurti ten pat vykusios rezidencijos metu, prieš tai galerija „Meno parkas” menininkės kūrybą pristatė Niujorke ir Londone. Autorės tapybai būdingas minimalus, fragmentiškas vaizdavimo būdas ir subtili kasdienybės estetika.

 

Paroda yra galerijos „Meno parkas“ projekto „Jaunieji, Žalia sąmonė“ dalis. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

Paroda galerijoje „Meno parkas“ veiks iki 2020 m. sausio 10 d.


Parodos lankymas nemokamas.
www.menoparkas.lt

Galerijos „Meno parkas“ (Rotušės a. 27, Kaunas) pirmojo aukšto ekspozicinė erdvė.
2019 12 12 - 2020 01 10
 
Atgal