Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2019-12-06

Juliaus Jokūbonio paroda

Paroda atidaroma gruodžio 9 d., pirmadienį, 15 val. Mykolo Riomerio universitete (2 korpusas, 2 aukštas, Ateities g. 20, Vilnius).

Julius Jokūbonis, 1982 m. baigęs M. L. Čiurlionio meno mokyklą, įstojo į Vilniaus valstybinį dailės institutą, studijavo tapybą pas prof. Augustiną Savicką.


Baigęs studijas 1991 m., visą laiką ir iki šiol dirbo kūrybinį darbą, tapė. 1994 m. tapo Lietuvos dailininkų sąjungos nariu.


Nuolat rengia asmenines parodas, dalyvauja bendrose. Viso yra surengęs virš 20 asmeninių parodų. Dalyvavo parodose užsienyje – JAV, Vokietijoje, Lenkijoje, Australijoje, taip pat įvairiuose pleneruose Lietuvoje ir užsienyje.


Mėgstamiausios Juliaus darbų technikos – aliejus, pastelė. Kūryboje vyrauja peizažai ir natiurmortai, kartais miesto vaizdai. Pasak paties dailininko, savo darbams suteikti erdvės pojūtį jis gali tik dirbdamas iš natūros. Mėgsta tapyti arba piešti natiurmortus savo studijoje Vilniuje, ypač žiemą. Nuo mažens leido vasaras pamėgtoje tėvų sodyboje prie Švento ežero, ten nutapė daug gamtos vaizdų, ten jausdavo ypatingą įkvėpimą.


Juliaus paveikslų potėpis – impulsyvus, aštrus, lakoniškas, santūrus. Santūri ir paveikslų spalvinė kalba – vyrauja žalia ir turtingi jos atspalviai, dažnai pilka, taip pat su daugybe niuansų.

Mykolo Riomerio universitetas (2 korpusas, 2 aukštas, Ateities g. 20, Vilnius).
2019 12 09 -
 
Atgal