Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2020-02-03

Arūnas Aleksandras Daugėla „SAVI“

Parodos atidarymas vasario 7 d., penktadienį, 19.00 val. LDS galerijoje „Meno parkas“ Diuseldorfe (Dorotheenstrasse 22).

„Balansuodamas tarp atviros realistinės ir abstrakčios formos, kuriu netikėtų formų objektus, kuriems būdingas humoro jausmas, šmaikštumas, konfliktas tarp optimizmo ir pesimizmo, tarp gėrio ir blogio.“


Arūnas Aleksandras Daugėla


Arūnas Aleksandras Daugėla yra žinomas kaip ilgametis Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto docentas, stiklo dailininkas, daugelio parodų Lietuvoje bei užsienyje dalyvis. Jo kuriamų skulptūrų plastinę raišką veikiausiai turėtume įvardinti kaip realistinę, tačiau menininko darbai dėl pasirinktų temų, siužetų ir personažų traktuotės neabejotinai įgyja fantasmagorinį, siurrealistinį charakterį. A. A. Daugėlos kūriniuose nuolat remiamasi portreto ir fragmentuotos žmogaus anatomijos formomis, atspindinčiomis ironija ir grotesku persmelktą dailininko pasaulėžiūrą, siurrealizmo principais grindžiamą vaizdavimo būdą. Keistam, intriguojančiam skulptūrų pavidalui skleistis pasitelkiamas ir autoriaus medžiagiškumo bei technologijų išmanymas, išryškinantis jo kūrinių meninę specifiką ir įtaigumą.

 

Parodos organizatorius: Galerija „Meno parkas“
Partneris: „Gleixnerart“

 

Galerijos darbo laikas: II-VI 14-18:30 arba susitarus telefonu +49 172 706 1247
Galerija „Meno parkas“
Rotušės a. 27, Kaunas, Lietuva
Dorotheenstrasse 22, Diuseldorfas, Vokietija
www.menoparkas.lt, galerija@menoparkas.lt www.artsy.net/meno-parkas

 

Dorotheenstrasse 22, Diuseldorfas, Vokietija
2020 02 07 - 20 03 07
 
Atgal