Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2020-03-04

LEONARDO TŪRO-CRASH skaitmeninės tapybos paroda SPARNUOTOSIOS SŪPYNĖS

Dėl koronaviruso epidemijos paroda perkelta į virtualią erdvę!

Parodą galite pamatyti čia

 

Leonardas Tūras (Crash) gimė 1982 m. Vilniuje. 2009 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijo audiovizualinio meno bakalauro diplomą, o 2017 m. su pagyrimu baigė LEU vizualiųjų menų magistrantūrą. Nuo 2019 m. – Lietuvos dailininkų sąjungos ir Eurazijos dailininkų sąjungos, LATGA narys, turi meno kūrėjo, paramos gavėjo statusus. Jo darbai nuoširdūs, jis jaučia spalvas, geba kurti erdvinį vaizdą.


Dailininkas, prieš tai jau buvo sukūręs nemaža meno darbų, išbandė įvairias kūrybos technikas. Dalyvavo grupinėse dailės parodose, iš kurių jam labiau įsimintinos buvo Lietuvos dailininkų sąjungos – Vilniaus miesto dailininkų paroda-konkursas „Dailininkas ir miestas”, Gdansko tarptautinis tapybos konkursas „Barwy Morza” (2012 m.), kuriose eksponavo akrilo dažais, aliejumi tapytas drobes. 2019 m. dalyvavo daugybėje meno parodų ir konkursų, iš kurių du laimėjo: vienas iš paskutinių skaitmeninės tapybos darbų „Pavasaris slėnyje”, kovo mėnesį laimėjo I-ąją vietą tarptautiniame šiuolaikinio meno konkurse „Vanguard Today” Maskvoje, o netrukus, gegužės mėnesį, kitas jo darbas „Aukso dulkėm” laimėjo II-ąją vietą Monako skaitmeninės dailės festivalyje.


Jau ankstesniuose L. Tūro paveiksluose išryškėjo reljefiškai laisvos šiuolaikinės abstrakcijos. Pastaruosius kelerius metus, susidomėjęs skaitmenine tapyba, autorius randa joje daug galimybių saviraiškai. Tuos darbus atlieka mažiausio dydžio akvareliniu teptuku, nenaudodamas jokių filtrų ar efektų, stengdamasis išgauti maksimalią kokybę per ilgiausią laiko tarpsnį.


Paroda veikia 2020 03 09 – 2020 03 26
Rašytojų klube / K. Sirvydo g. 6, Vilnius /

Rašytojų klubas (K. Sirvydo g. 6, Vilnius).
2020 03 09 – 2020 03 26
 
Atgal