Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

Konkursas: GRAIKIJOS MENO SAVAITĖ 2019

Graikijos meno savaitė vyks 2019 m. vasario 24 d.–kovo 3 d. Konkurso dalyviai gali registruotis iki 2019 m. vasario 10 d. (imtinai).

Salvinijos Giedrimienės retrospektyvinė tekstilės paroda „Kelias“

Lietuvos dailės muziejus ir Lietuvos dailininkų sąjunga vasario 7 d., ketvirtadienį, 17 val. kviečia į Salvinijos Giedrimienės retrospektyvinės tekstilės parodos „Kelias“ atidarymą, kuris vyks Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje (Arsenalo g. 3A, Vilnius).
Taikomosios dailės ir dizaino muziejus (Arsenalo g. 3A, Vilnius).
2019 02 07 - 04 14

2018-ųjų Kultūros puoselėtojo premija – Adelbertui Nedzelskiui

Už reikšmingą, aktyvią ir kūrybingą veiklą kultūros ir meno srityje Druskininkų garbės piliečiui, 85-erių Adelbertui Nedzelskiui skiriama 2018 metų Kultūros puoselėtojo premija.

LDS atstovės lankėsi LONDON ART FAIR meno mugėje

Įvairių šalių kultūros ir meno institucijų, organizacijų ir galerijų atstovai kasmet susitinka įvairiose visame pasaulyje rengiamose šiuolaikinio meno mugėse, kurių metu ne tik pristatoma įvairialypė skirtingų menininkų veikla bei kūryba, tačiau ir mezgami įvairūs bendradarbiavimo ir partnerystės kontaktai.

Valstybinės Mokesčių Inspekcijos atvirų durų dienos

Gerbiami dailininkai, kviečiame dalyvauti Valstybinės Mokesčių Inspekcijos rengiamose atvirų durų dienose.

Lietuvių autorių tapybos paroda "LeeduMaal" Tartu, Estijoje

Paroda veikia Tartu meninikų namuose, Estijoje.
Parodos pavadinimas gali būti verčiamas į lietuvių kalbą dvejopai: tai - "Lietuvos tapyba" ir "Lietuvos žemėje " ar "Lietuvoje".
Tartu menininkų namai, Tartu, Estija
2019 01 17 - 2019 02 10

LDS apdovanojo VDA studentę Izabelą Kovalevskają

Sausio 15 dieną LDS įteikė diplomą ir premiją Vilniaus dailės akademijos Monumentaliosios tapybos ir scenografijos katedros studentei Izabelai Kovalevskajai už nuoseklų gilinimąsi į vitražo meną ir technologiją.

LDS Kauno skyrius kviečia dalyvauti parodoje "Gobelenas vakar ir rytoj"

Projekto laikas - 2019 m. sausis-gruodis.
Nuo 2009 m. kasmet rengtas projektas „Kitokia tekstilė“ palaipsniui peraugo į kuruotas temines parodas, turinčias didelę išliekamąją vertę. Pagrindinis projekto tikslas ir misija išlieka tas pats – skleisti tekstilės meno idėjas Lietuvos (o taip pat ir kaimyninių šalių) regionuose, įsikūrusiuose atokiau nuo kultūros ir meno centrų, todėl projekte yra ypač svarbus edukacinis momentas.
Gelgaudiškio kultūros centras (Taikos g. 76C, Gelgaudiškis, Šakių raj.); Janinos Monkutės-Marks muziejus galerija (J. Basanavičiaus g. 45, Kėdainiai)
2019 09 25

Tarp prasmingiausių darbų Vilniui kūrėjų – keturi LDS nariai

2019 m. sausio 10 d. Vilniaus miesto rotušėje vyko iškilmingas Padėkos vakaras.

Nijolės Vilutienės ir Mikalojaus Povilo Vilučio paroda: GRAFIKA, TAPYBA, SKULPTŪRA

Paroda atidaroma sausio 19 d., šeštadienį, 14 val. Videniškių vienuolyno muziejuje (Molėtų raj., Videniškių km., Šilelio g. 6a).
Videniškių vienuolyno muziejus (Molėtų raj., Videniškių km., Šilelio g. 6a).
2019 01 19–03 30

Atidaryta Tarptautinė konkursinė ekslibrisų paroda „Atkurtai Lietuvai – 100“

Gruodžio 13 dieną Gariūnų verslo ir kultūros parke atidaryta Tarptautinė konkursinė ekslibrisų paroda „Atkurtai Lietuvai – 100“. Konkurso ir jį palydėjusios parodos iniciatorius ir koordinatorius – grafikas Alfonsas Čepauskas.

Paroda „Art Sale“ LDS "Klaipėdos galerijoje"

Paroda atidaroma lapkričio 30 d., penktadienį, 17.30 val., LDS "Klaipėdos galerijoje"
Artėjant gražiausioms metų šventėms Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus menininkai KLAIPĖDOS GALERIJOJE pristato 2018 ir ankstesniais metais įgyvendintas idėjas bei sukurtus kūrinius. Viena geriausių progų įsilieti į besibeldžiantį šventinį laikotarpį – parodos atidarymo vakaras skambant muzikai, kurią atliks gitaros virtuozas Eugenijus Jonavičius. Renginys nemokamas!
LDS "Klaipėdos galerija", Bažnyčių g. 6, Klaipėda
2018 11 30 - 2019 01 30

LDS informacija apie mokesčių reformą

Informuojame, kad 2018 m. lapkričio 5 d. LR Kultūros ministerijoje (toliau KM) įvyko mokesčių pokyčiams skirtas susitikimas.
Susitikime dalyvavo KM viceministrė Gintautė Žemaitytė, KM Profesionaliosios kūrybos ir tarptautiškumo politikos vedėja Janina Krušinskaitė, kiti KM darbuotojai, LMKA pirmininkas Kornelijus Platelis, LMKA Tarybos nariai Edita Utarienė, Rasa Matulevičienė ir Mykolas Natalevičius, VMI atstovai ir LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija Socialinio draudimo skyriaus vadovas V. Kalinauskas.

LDS "GalerijaXX" gražiausias žiemos šventes pasitinka su nauja „Senvage“

Leidinio pristatymo renginys vyks lapkričio 24 d., penktadienį, 16.30 val., LDS galerijoje „Galerija XX“
LDS galerijoje] „Galerija XX“ (Laisvės a. 7

LK Vilniaus karininkų ramovės dailės studijos narių darbų paroda

Paroda atidaroma gegužės 19 d., 18 val., Karininkų ramovės I aukšto, I salėje
Karininkų ramovės I aukšto, I salėjePamėnkalnio g. 13, Vilniuje.