Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2017-03-16

Irinos Amosovos-Novikovos tapybos paroda “Vaizdiniai”

Paroda atidaroma kovo 21 d., 17.30 val. LDS galerijoje „Arka“
Kurdama paveikslus aš pasiekiu savąją sielą ir jus. Man – tai būdas sukurti santykį su Gamta ir Dvasia. Aplinka, kurioje gyvenu ir dirbu, savo formomis, linijomis bei spalvomis mane skatina ir įkvepia. Didžioji dalis šių meno kūrinių savo pobūdžiu yra monumentalūs, sudaryti iš linijų ir formų struktūriškų ritmų bei sukeistų proporcijų, kurie padeda pabrėžti kūrinių žaismingumą ir dinamiką.

Geometrinės formos ir linijos padeda man tyrinėti išorinio nuostabaus vaizdo atitiktį mano vidiniams pojūčiams. Ypatingai nykstančios ribos tarp terpės, formos ir spalvos vilioja ir įtraukia stebėtoją savo kuriančiąja dvasia.


Mano meninė išraiška neapsiriboja vien paveikslais. Aistra gamtai įkvepia mane kurti ne tik savo studijoje. Man labai patinka žemės menas: mėgstu dirbti su natūraliomis medžiagomis, pavyzdžiui, gluosnių šakelėmis, transformuoti skirtingas formas ir struktūras į skulptūrą ar meninę instaliaciją. Per šį santykį su gamta aš tyrinėju su laiku, ekologija ir nuolatiniu sezonų kitimu susijusias temas.


Irina Amosova-Novikova

 

Paroda veiks iki balandžio 8 d.

LDS galerija „Arka“, Aušros Vartų g. 7, Vilnius
2017 03 21 - 2017 04 08
 
Atgal