Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2017-03-31

Paroda "R. Dichavičius: Amžių Dialogai" Malagoje

Paroda atidaroma balandžio 4 d., 17 val., RTVA Canal Sur Andalucia, Malagoje
Gražios moters apibrėžimas keitėsi šimtmečiais. Šį pokytį nustatydavo geografinė padėtis, apibrėždavo laikotarpis.

Idėja, kad grožio suvokimas dažnai yra neįkandamas, "nepriekaištingas", "tobulas" ir "nerealus" pabrėžti idėją, kad visuomenė dažnai įtakoja moterų norimos idealios išvaizdos, kuris iš tikrųjų yra beveik neįmanomas pasiekti.


Romantiško vaizdo kurėjo Rimantas Dichavičiaus sukauptos kūrybos ir meninės patirties fotografijų ciklas, kuris pristatomas RTVA Canal Sur Malagos centre, apjungia grafikos, tapybos ir fotografijos meninės išraiškos galimybes.


Amžių Dialogai. - tai serija, kurioje kaip nepasiekiama svajonė vaizduojamas žydintis pasaulis. Ramybė, turtinga vaizduotė, neeilinė elegancija sumaišomos originalios sudėties tirpale.


Dailininkas tyrineja, kaip šiuolaikinės kasdienės patirties sluoksniai dengia senovės žinių pagrindus (filosofija, kūno kalba, kosmologija). Pasak Dichavičiaus, mitai veikia kaip susitikimo vieta tarp žmogaus, medžiagos, fizinėje bei dvasinėje erdvėje. Grožis, jaunystė – temos, labiausiai jaudinančios menininką. Jis bando užfiksuoti tą unikalią trapią ir lengvą akimirką. Gyvenimas, gamta ir moters kūno grožis - esminiai klausimai, kuriuos R. Dichavičius sprendžia, kurdamas vaizdo ir visumos pojūtį.


Menininko darbai traukia savo spalvomis: jauno ir drovaus žydėjimas, grožis, kūnas ir spindinčių moters akių galia.

 

Parodos kuratorė: Ina Mindiuz
Organizatoriai: RTVA kanalas Sur Andalucia ir Studija Mindiuzarte
Plakatas: Solveiga Vaitkute Diseño & Creación

 

Paroda veiks iki balandžio 21 d.

RTVA Canal Sur Andalucia, Malaga, Ispanija
2017 04 04 - 2017 04 21
 
Atgal