Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2017-04-06

Benxamín Álvarez, Xesco Mercé, Marc Vilallonga. BALANDIS 2524

Paroda atidaroma balandžio 12 d., 18 val. LDS galerijoje "Meno parkas"
LDS galerijos "Meno parkas" antrojo aukšto ekspozicinėse erdvėse vyks galerijos partnerių iš Barselonos - galerijos "La Xina Art" parodos BALANDIS 2524 atidarymas. Parodoje bus eksponuojami Benxamín Álvarez, Xesco Mercé ir Marc Vilallonga kūriniai. Kviečiame apsilankyti!

Džiaugsmingo atsitiktinumo dėka, „Meno Parkas“, kaip ir La Xina A.R.T. šiemet švenčia savo dvidešimtmetį. Laimingi, galėdami švęsti abi šventes kartu, galerijos iš Barselonos nariai paruošė parodą, kuri leis pažymėti šias progas kaip pridera. Paroda „Balandis 2524“ draugėn suburia trijų ilgiausiai priklausančių La Xina A.R.T. meininkų - Benxamín Álvarez, Xesco Mercé, Marc Vilallonga - kūriniją. Parodos pavadinimas jūsų nuostabioje ir (mums) egzotiškoje kalboje nurodo ne vien balandžio mėnesį, bet ir tikslų kilometrų skaičių įveikiant atstumą tarp skiriantį „Meno Parką“ ir mūsų patalpas Barselonoje.

 

Šiai ekspozicijai mes paruošėme tris darbų ciklus. Benxa darbai, daryti su spalvotu tušu ir akvareliniais pieštukais, dėka šių priemonių atrodo keisti, bet jautrūs ir vaiduokliški. Xesco kūriniai yra iš jo ilgalaikio projekto „Melų Žodynas“ – daugiau nei 250 koliažų iš plastiko, kurie piešti purškiamais dažais ar tušinukais. Marc pristato savo darbus iš senų tapetų katalogų, kurie jo namuose buvo naudoti prieš 70 metų – karpydamas juos autorius gauna stebinančius ir traukiančius rezultatus. Keista šių menininkų kombinacija yra chromatiškas kokteilis, linksmas ir ryškus – toks, kokiu visada norėjo būti La Xina A.R.T.

 

 

Paroda veiks iki gegužės 18 d.

 

Paroda yra galerijos "Meno parkas" tęstinio tarptautinio kultūrinių mainų projekto "Meno linija" dalis.

 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija bei Kauno miesto savivaldybės programa "Iniciatyvos Kaunui".

LDS galerija "Meno parkas", Rotušės g. 26, Kaunas
2017 04 12 - 2017 05 18
 
Atgal