Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2017-04-13

Wrocław / #ThinkUrban kvietimas dalyvauti rezidencijoje

Paraiškų priėmimo terminas pratęstas iki 2017 m. gegužės 8 d.
Rezidencija startuoja š. m. birželio 1 d. Konkurso rezultatai bus paskelbti gegužės 15 d. Rezidencijos periodas: 6-8 savaitės 2017 m. birželį-spalį.

Ši rezidencija – tai programos AIR WRO, kuri yra Wrocław – Europos kultūros sostinės 2016 dalis, viena iš veiklų. 2017 m. programa koncentruojasi ties urbanistine kultūra ir skirtingais jos aspektais. Nuo miestų gyventojų tapatybės, kuratorinių ir meninių tyrimų istoriniame kontekste, miesto gyventojų sąmoningumo diagnozės ir analizės, jų vaidmens kuriant įvairias kultūrines ir socialines veiklas, iki ekologijos ir bendrųjų erdvių apmąstymo.


Rezidencijai kviečiami menininkai, kuratoriai, žurnalistai, animatoriai, kultūros aktyvistai, kurie domisi urbanistine scena ir norėtų tai pristatyti Vroclave. Kvietimo raktiniai žodžiai: urbanistinė tapatybė ir visuomenė, ekologija ir žaliasis mąstymas, kultūrinė ir pilietinė edukacija, asmeninis organizuotumas ir kolektyviškumas, viešoji erdvė ir inovatyvūs sprendimai miestams, aktyvizmas, partizaninės iniciatyvos, dizainas ir technologijos, ir taip pat – meninės praktikos šiuolaikinėje urbanistinėje terpėje.


Kviečiami kandidatai iš šių miestų-partnerių: Breda (Nyderlandai), Lille ir Poitiers (Prancūzija), Dresden ir Wiesbaden (Vokietija), Grodno (Baltarusija), Hradec Kralove (Čekija), Kaunas ir Vilnius (Lietuva), Lviv (Ukraina) ir Ramat Gan (Izraelis).


Paraiškas anglų kalba siųsti iki 2017 m. gegužės 8 d. tik el. paštu: rezydencje@wroclaw2016.pl

 

Laiško pavadinime nurodyti miesto pavadinimą ir kandidato vardą bei pavardę. Laiške prašoma pažymėti, kuriuo metu pageidaujate rezidencijos.


Kontaktai: Berenika Nikodemska / berenika.nikodemska@wroclaw2016.pl , Krzysztof Bielaszka / krzysztof.bielaszka@wroclaw2016.pl


Daugiau informacijos: http://airwro.wroclaw2016.pl/en/callforpartnercities2017/


Paraiška sudaro:

  •  CV
  • Portfolio
  • Projekto aprašymas ir tvarkaraštis, nurodant veiklas kartu su potencialiais partneriais iš Wrocław ir Lower Silesia (institucijos, organizacijos, individualūs menininkai ir jų grupės)

 

2017 05 08
 
Atgal