Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2017-04-13

The Old School Art Residency - THE ROAD as a Ritual – rezidencija Bulgarijoje

Paraiškos priimamos iki 2017 m. balandžio 30 d.
Rezidencijos laikas: 2017 m. rugpjūčio 4-14 d. Vieta: Gorna Lipnitsa kaimas, Bulgarija. Rezidencijos tema – KELIAS tarsi ritualas.

Menininko kelias, kelias link senojo/naujojo pasaulio.. kur prasideda kelias, ar mes galime pasiklysti, koks yra kryžkelės vaidmuo renkantis kryptį? Laikas, kurį einame. Ar mes sustojame kelyje. Mūsų judėjimo takas – tiesi linija ar ritualinis apskritimas. Kiek mums reikia laiko. Kelias yra magiškas įrankis pasikeitimui ir palengvėjimui. Koks yra mūsų keliavimo tikslas?


Menininkai turės galimybę eksperimentuoti peržengiant distancijas nuo senovinio romėnų kelio, kuris driekiasi per regioną nuo antikinio kaimo Novae, prie Svishtov, prie Danube upės, per romėnų miestelį Nikopolis ad Istrum ir jo griuvėsius šalia Gorna Lipnicos, keliaujant link Konstantinopolio (Istambulo).


Rezidencija organizuojama kaip festivalis, todėl numatoma aktyvi programa. Dalyviams apgyvendinimas ir maitinimas suteikiamas, taip pat kūrybinė erdvė, medžiagos ir kt. Kelionės išlaidas menininkas padengia pats.


Paraišką sudaro: CV, kūrybos pristatymas, trumpas aprašas pirminei idėjai rezidencijos metu. Siųsti adresu: oldschoolresidence@gmail.com iki balandžio 30 d.

 

Daugiau informacijos: http://oldschoolresidence.com/

 

Gorna Lipnitsa kaimas, Bulgarija.
2017 04 30
 
Atgal