Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2017-04-19

Parodos „Kelionėje, namie ir svajonėse: peizažai iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos“ edukacinė programa

„Šeštadienio mūzos“ kviečia šeimas į edukacinę popietę balandžio 22 d., šeštadienį, 12 val.
Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus M. Žilinsko dailės galerijoje dar suspėsite pamatyti itin aukštos meninės vertės parodą: „Kelionėje, namie ir svajonėse: peizažai iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos“. Joje eksponuojami XIX a. pab. – XXI a. pr. peizažai, atskleidžiantys, kad peizažas – tai ne tik gamta, bet ir akistata su pasaulio sampratos įvairove, individualiai pajausta bei užfiksuota garsių lietuvių dailininkų, tokių kaip A. Žmuidzinavičius, M. Dobužinskis, A. Galdikas, J. Vienožinskis, V. Vizgirda A. Martinaitis, R. Vaitekūnas ir kt., kūriniuose.

Kartu su programos vadove Viktorija Radionova ne tik gėrėsitės profesionaliais parodos kūriniais, sužinosite, kokie žanrai būdingi peizažui, bet ir patys galėsite sukurti vaizdą, galbūt tą, kurį dar svajojate pamatyti, – egzotiškų kraštų, audringos jūros, aukštų kalnų, o gal gimtojo Kauno gatvių, močiutės kaimo ar savo kiemo, kur žalioje pavasarinėje pievoje jau švyti geltonos pienių saulės, o šviežia žaluma besidengiančiose medžio šakose vis garsiau čirškia paukščiai. Bundanti gamta – puikus laikas apie ją kalbėtis, pamatyti ją menininko akimis ir patiems tapti kūrėjais. Maloniai kviečiame!

 

Registruotis reikia iš anksto, tel. (8 37) 22 94 75. Bilieto kaina suaugusiesiems – 2 Eur. Pensinio amžiaus žmonėms – 1 Eur. Mokyklinio amžiaus vaikams – 1 Eur. Žmonėms, turintiems invalidumą, ir ikimokyklinio amžiaus vaikams apsilankymas nemokamas.


Švietimo ir informacijos skyrius

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus M. Žilinsko dailės galerija, Nepriklausomybės a. 12, Kaunas
2017 04 22
 
Atgal