Lietuvos Dailininkų Sąjunga LietuviųEnglish

NAUJIENOS

2017-05-15

Atidaroma nauja menininko Liutauro Griežės galerija – meno platforma “Meno Stalčius”

Atidarymas vyks gegužes 19 d., 19 val., Skulptūros ir vitražo centre, Vilniuje
Ši erdvė savo veiklą pradeda pristatydamą menininką Mantą Maziliauską ir jo kūrinį "Šv.Oras". Galerija įsikūrė labai įdomioje, nedaug plačiai visuomenei žinomoje vietoje - “Skulptūros ir vitražo centre (SVC)”. Tai industrinis pastatas, unikalus savo paskirtimi, kuris buvo projektuojamas milžiniškų sovietinių skulptūrų kūrimui.

Po nepriklausomybes atkūrimo čia prisiglaudė daug kuriančių menininkų. Pastato priešaky kuriamas skulptūrų parkas.


Projekto idėja - paversti “SVC” pilnai veikiančiu menų centru, pritraukti daugiau menininkų ir publikos į šią nuostabią vietą. Čia yra vieta, kur menininkai turi daug laisvės ir hektarus erdvės, jokių suvaržymų, platforma idėjoms ir dideliems užmojams, tai ko apskritai trūksta mūsų visuomenei.

 

"Šv. Oras". Taip pavadintu savo naujausiu kūrybos veiksmu Mantas Maziliauskas atidaro pirmą parodą aukščiausioje Lietuvos menų platformoj. Naujosios erdvės tūry pagrindinis dėmesys atiduodamas jos - Orui. Tapyba ir kiti daiktai čia pasikabina, atsigula, atsistoja kaip laikinieji palydovai. Atmosferinė instaliacija kuriama kaip neaaiškinamai kosminė ir kartu kaip absoliučios buities nuogybė.

 

Maloniai kviečiame įkvėpimui!

 

Rengėjų inf.

 

Skulptūros ir vitražo centras, Dariaus ir Girėno g. 25, Vilnius
2017 05 19
 
Atgal